Odmietla som, čo sa očakáva od žien po pôrode, vyhlásila Anne Hathaway. Jej zábery však hovoria aj niečo iné...

Tri roky - toľko vraj trvalo, kým sa Anna Hathaway vrátila do žiadanej formy po druhom pôrode. Namiesto sťažovania sa vyhlásila, že to je úplne v poriadku.

08.10.2023 10:00
Anne Hathaway Foto: ,
Herečka Anne Hathaway na špeciálnom premietani filmu She Came to Me.
debata

Oscarová herečka pre magazín People uviedla, že stať sa matkou jej pomohlo prijať a oceniť vlastné telo. „Ľudia o tom veľa nehovoria, ale aj som prežila veľmi príjemný pocit, keď som na to ako matka prišla,“ komentovala 40-ročná Hathaway.

Anne Hathaway Čítajte viac Konkurovať kráske, ktorá sa kedysi usmievala z obálky každého časopisu? Anne Hathaway si na to trúfla. Ako to dopadlo?

Hviezda je mamou dvoch synov, sedemročného Jonathana a trojročného Jacka. Po druhom pôrode sa vraj nevrátila hneď do svojej pôvodnej fyzickej formy. „Trvalo to každú jednu minútu tých troch rokov. A je to v poriadku. Nechajte svoje telo byť tým, čím je. Nie je sa kam ponáhľať. Existuje len prítomnosť. Žite v nej a starajte sa o seba. Netvorte si očakávania,“ povedala v rozhovore pre americký spoločenský magazín herečka.

Herečka Anne Hathaway prichádza na vyhlásenie... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Anne Hathaway Herečka Anne Hathaway prichádza na vyhlásenie cien The Albies v kreácii Versace z najnovšej kolekcie.

Anna Hathaway sa pred pár dňami objavila na charitatívnej akcii The Albies v New Yorku, ktorú hostila Nadácia manželov Clooneyovcov pre spravodlivosť. O pár dní neskôr ju čakala premiéra nového filmu She Came Me. Hviezda sa dočkala nadšených komentárov za výber luxusných šiat, ale prišla aj kritika. Tá sa týka práve jej postavy.

Britská topmodelka Kate Moss na vyhlásení cien...
Herečka Julianna Margulies v kreácii Versace.
+27Kolegyne z talentovej šou America´s Got Talent...

Podľa niektorých užívateľov na sociálnych sieťach sa totiž hviezda muzikálu Bedári „stráca pred očami“. Viacerí poukázali na to, že herečka je veľmi štíhla a že niektoré jej fotografie (práve naopak) vytvárajú nezdravé štandardy krásy u iných žien.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #pôrod #kritika #Telo #Anne Hathaway #prijatie

+ Kúpanie v bazéne bude príjemným osviežením a zmenší pocit tepla.
Hľadajte nové príležitosti na zlepšenie,...

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Dôverujte svojim nápadom, pokúsite sa presvedčiť...