Kariéra v hudobnom biznise cez posteľ? Tu je jasná odpoveď Dolly Partonovej

77- ročná speváčka Dolly Parton mala počas svojho života množsvo nápadníkov, ale ako povedala v rozhovore pre "The Guardian", vždy vedela, ako ich slušne odmietnuť. A aj to často robila.

10.10.2023 10:00
Dolly Parton Foto: ,
Speváčka Dolly Parton.
debata (1)

Ako povedala, kariéru v hudobnom biznise nikdy nerobila cez posteľ. Skutočnosť, že bola často jedinou ženou v miestnosti, najmä keď začínala v hudobnom biznise, znamenala pre Dolly mnoho nie práve príjemných chvíľ. „Stále som hovorila: ‚Myslím, že mám niečo, čo tu môžeme všetci použiť na zarábanie peňazí. Len prekonajte fakt, že som dievča, pretože hlavu mám niekde inde‘.“ Vždy vedela, ako sa dotieravým návrhom vyhnúť. „Nikdy som s nikým nespala, aby som postúpila vyššie, pretože mi to za to nestálo,“ hovorí 77-ročná ikona country hudby.

Dolly Parton Čítajte viac Čo? Hovorili ste 100 miliónov? Dolly Parton ich dostala od Jeffa Bezosa, má ich použiť na...

Navyše, pokračuje Dolly Parton, podľa nej nie je z dlhodobého hľadiska prospešné využívať vplyv mužov na zaistenie kariéry. „Z dlhodobého hľadiska to nefunguje. Vždy som vedela, ako muža odmietnuť bez toho, aby sa cítil zle. A ak to nešlo, tak som rovnako silná ako muži. Vie, ako ich odstčiť a utekať preč.“

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Dolly Parton

+ Pozor na spodnú časť tela, hlavne na verejných kúpaliskách zvýšte hygienu.
V práci...

+ Počas dňa vás prepadne melanchólia, ktorá sa môže zmeniť až na depresiu.
Kolegyňu, ktorá sa vám...