Aha na premenu Peštovej a Haberu! Ako im to spolu ladilo pred 20-timi rokmi? Takto s nimi plynul čas

V októbri oslávi slávna česká modelka Daniela Peštová 53 rokov.

11.10.2023 00:00
Paľo Habera  a Daniela Peštová Foto:
Paľo Habera a Daniela Peštová na archívnom zábere z roku 2004.
debata

Slávnej blondínke, ktorá sviečky na torte sfúkne 14. októbra, však pribúdajúce roky nijako neubližujú a hoci čas nezastaví ani ona, jej zábery zaručene očaria stále.

Topmodelka Daniela Peštová  a jej partner Pavol... Foto: Jan Sommer/KVIFF
Topmodelka Daniela Peštová v kreácii Jamamme a jej partner Pavol Habera. Topmodelka Daniela Peštová a jej partner Pavol Habera v Karlových Varoch v lete 2023.

Za jej spokojnou tvárou je bezpochyby aj šťastný vzťah so slovenským spevákom Paľom Haberom, s ktorým sa modelka spoznala v roku 2001 a dvojica má spolu dve ratolesti – dcéru Ellu (20) a syna Paula Henryho (13). V rodine žil aj modelkin syn z predošlého manželstva s Talianom Tommasom Butim, Yannick (27). Paľo Habera oslávil v roku 2022 okrúhlu 60-ku, z prvého manželstva má jedno dieťa, dcéru Zuzanu.

Topmodelka Daniela Peštová v kreácii Jamamme. Čítajte viac Móda z Varov: Peštová uchvátila, Dara Rolins aj Plodková odhalili štíhly driek. A model najodvážnejší? Má ho na svedomí táto Češka

Habera a Peštová sú z času na čas spoločne zachytení aj objektívmi fotografov na červených kobercoch, každoročne žiaria napríklad na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch. Práve na tomto podujatí patrí tradične slávna 50-nička k najkrajším zjavom na slávnostných filmových premiérach – inak tomu nebolo ani tento rok. Na otvorení 57. ročníka festivalu v Karlových Varoch sa kráska objavila s partnerom v nežnej róbe pastelovej ružovej farby.

zväčšiť Daniela Peštová a Paľo Habera v roku 2007. Foto: ČTK / Šimková Veronika
Daniela Peštová a Paľo Habera Daniela Peštová a Paľo Habera v roku 2007.

Dvojica pôsobí pred objektívmi vždy šťastným dojmom, akoby sa od momentu ich zoznámenia takmer nič nezmenilo. Čo hovoríte na ich spoločné fotografie spred 20-tich rokov (galéria)?

Paľo Habera  a Daniela Peštová na archívnom...
Paľo Habera  a Daniela Peštová na archívnom...
+10Daniela Peštová a Paľo Habera v roku 2007.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Daniela Peštová #Paľo Habera

+ Riaďte sa vlastným rozumom a nenechajte sa zastrašovať.
Mali by ste hľadať zamestnanie, ktoré budete mať naozaj...

+ Riaďte sa dnes vašimi pocitmi, tie vám poradia najlepšie.
Neverte všetkému, čo vám povedia ľudia okolo vás,...