Koniec lásky: Krásna grécka princezná si už v nočnom Londýne užíva... nie, sama veru nebola. Čo sa stalo?

Je jednou zo svetoznámych členiek gréckej kráľovskej rodiny. Hoci tá o trón aj kráľovské právomoci v rodnej krajine prišla, život jej členov je pod drobnohľadom verejnosti.

11.10.2023 00:00
Princezná Maria-Olympia z Grécka Foto: ,
Princezná Maria-Olympia z Grécka na charitatívnom evente v Londýne.
debata

Práve princezná Maria-Olympia, pôvabná dcéra gréckeho kráľa Pavlosa a kráľovnej Marie-Chantall, sa aj nedávno ocitla v hľadáčikoch objektívov a tiež pod drobnohľadom záujmu spoločenských rubrík. Asi neprekvapí, že dôvodom je jej súkromie.

Španielska princezná Leonor Čítajte viac Kto povedal, že princeznej nepatrí do rúk zbraň: Miláčik Španielov v plnej zbroji zložil prísahu vlajke, dojatý bol kráľ aj hrdá mama

Príťažlivú plavovlásku viackrát zachytili médiá v spoločnosti jej partnera Peregrina Pearsona. Syn a dedič šľachtického titulu, ale aj početných majetkov po 4 vikomtovi z Cowdray tvorili pár už dlhší čas, no najnovšie správy tvrdia, že minulý mesiac sa ich cesty definitívne rozišli.

Princezná Maria Chiara di Borbone na 76....
Zľava: Holandské princezné Ariane, Amalia a...
+21Princ Christian (najvyšší v strede) so svojimi...

Potvrdzovať by to mohli aj zábery, ktoré vznikli začiatkom mesiaca. Princezná Maria-Olympia sa objavila na benefičnej akcii a prezentácii nových diel umelca Robyna Warda, ktorá sa konala v Londýne. Namiesto muža jej snov jej spoločnosť robili hostitelia a príjemný večer si užívala 27-ročná Olympia aj v spoločnosti kamarátky a členky šľachtických kruhov Mary Charterisovej.

zväčšiť Princezná Maria-Olympia z Grécka a Mary... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Princezná Maria-Olympia z Grécka a Mary Charteris Princezná Maria-Olympia z Grécka a Mary Charteris sa objavili spoločne na charitatívnom večere pod záštitou hudobníka Robbie Furzeho a umelca Robyna Warda.

Oblečená v minimalistickej čiernej tube, ktorú doplnili decentné balerínové topánky s remienkom a vínová kabelka – to všetko dotváralo príťažlivý vzhľad gréckej krásky z kráľovskej rodiny.

Princezná Maria-Olympia z Grécka na...
Princezná Maria-Olympia z Grécka a hudobník...
+2Princezná Maria-Olympia z Grécka a Mary...

Olympia je známa svetu svojou modelingovou kariérou a vynikajúcim vkusom pre módu. Jej tvár sa objavila v renomovaných časopisoch ako Teen Vogue, Town & Country či Tatler a okrem pózovania pred objektívom sa objavila aj na prehliadkových mólach, napríklad prezentovala novú kolekciu pre Dolce & Gabbana či Michaela Korsa. Objavili sa tiež dohady, že práve jej aktivity v súvislosti s modelingom mali byť aj problémom vo vzťahu s urasteným a šarmantným priateľom.

Maria Francisca de Braganza a jej manžel  Duarte de Sousa Araújo Čítajte viac Portugalská princezná povedala áno mladému právnikovi. Jeho slová aj pohľad na krásnu nevestu znamená jediné - oddanú a veľkú lásku

V gréckej kráľovskej rodine však nie je princezná jedinou členkou, ktorá púta pozornosť súkromím. Platí to aj pre jej mladšieho brata, princa Constantina. Ten upútal pozornosť médií vzťahom s inou známou ženou, modelkou a reprezentantkou triedy horných desať tisíc Poppy Delevingneovou. Tá je, mimochodom, od neho staršia o trinásť rokov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rozchod #princezná Olympia

+ Máte len jednu šancu na zmenu, preto ju využite naozaj naplno.
Nie ste neporaziteľný, avšak vaše argumenty sú...

+ Zabudnite na ťažké raňajky, dajte prednosť niečomu jednoduchšiemu.
Nezastavujte sa pred cieľom, neskôr by ste to...