Posledná? Marc Anthony po boku štvrtej manželky seká dobrotu. A ona... takto zažiarila pár mesiacov po pôrode

Len pár mesiacov ubehlo od chvíle, čo sa spevák Marc Anthony stal sedemnásobným otcom. Na vyhlásení hudobných cien Latin Billboard Music Awards sa jeho pôvabná manželka a čerstvá mamička usmievala v oslnivej róbe.

11.10.2023 10:30
Marc Anthony a jeho manželka Nadia Ferreira Foto: ,
Spevák Marc Anthony a jeho manželka Nadia Ferreira na vyhlásení cien Latin Billboard Awards v Coral Gables.
debata (1)

Modelka Nadia Ferreira, ktorú si Anthony vzal v januári tohto roka, poňala hudobný večer naozaj veľkolepo a iba málokto ju mohol prehliadnuť v trblietavej róbe bez ramienok. Tá síce neodhaľovala príliš, ale jedno ukázala jasne – Nadia je pár mesiacov od pôrodu svojho prvého dieťaťa späť vo forme.

Jennifer Lopez Čítajte viac Čo nový záber, to popieranie zákonov prírody: Naozaj takto môže vyzerať 54-ročná Jennifer Lopez? Je úchvatná, čo poviete...

Bývalá kráľovná krásy má za sebou naozaj bohatú kariéru v modelingu, ale aj priemysle s krásou. Vo výpočte jej titulov sa objavuje napríklad Miss Teen Paraguay z roku 2015, menšie tituly z účasti na súťažiach Miss Teen Universe a Miss Universe Paraguay. Azda ten najväčší triumf sa však spája so svetovou súťažou Miss Universe, na ktorej skončila ako prvá vicemiss.

Modelka Nadia Ferreira a spevák Marc Anthony v...
Modelka Nadia Ferreira a spevák Marc Anthony v...
+3Modelka Nadia Ferreira a spevák Marc Anthony v...

Pôvab, charizma, ale aj humor a talent boli vraj dôvodmi, ktoré ku Ferreire takmer okamžite pripútali latino milovníka a lámača ženských sŕdc. Marc Anthony, ktorý bol v minulosti už trikrát ženatý (okrem iných aj so speváčkou Jennifer Lopezovou), sa podľa zdrojov z blízkeho okolia možno konečne usadil. A môže za to práve 24-ročná Nadia – mimochodom mladšia od svojho 55-ročného zákonitého partnera o rovných 31 rokov.

zväčšiť Spevák Marc Anthony a jeho pôvabná partnerka... Foto: SITA/AP, John Locher
Spevák Marc Anthony a jeho pôvabná partnerka Nadia Ferreira. Spevák Marc Anthony a jeho pôvabná partnerka Nadia Ferreira.

Na hudobnej akcii vyzerali manželia naozaj spokojne. Okrem dvojice pritiahli pozornosť aj ďalšie známe celebrity – spevák Bad Bunny či celebrita Paris Hilton alebo účinkujúce zo šou Real Housewives of Miami.

Pozrite si tiež: Móda celebrít na týždni módy v Paríži

Podnikateľka a televízna star Kylie Jenner po...
Talianska herečka Beatrice Granno na prehliadke...
+97Herečka Pamela Anderson na prehliadke Isabel...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Marc Anthony #Latin Billboard Awards #Nadia Ferreira