V auguste sa mama Miley Cyrusovej vydala za herca z Prison Break, teraz sa oženil aj jej otec! Tu je jeho mladá nevesta

Koncom augusta sa vydávala mama slávnej herečky a speváčky Miley Cyrusovej (30), producentka Tish Cyrus (56). Jej manželom sa stal herec známy zo seriálového hitu Prison Break, Dominic Purcell.

13.10.2023 00:00
debata

Teraz sa pred oltár postavil aj otec Miley Cyrusovej, county spevák Billy Ray Cyrus. 62-ročný ženích si za manželku zobral 34-ročnú austrálsku speváčku Firerose. Dvojica, ktorá sa zasnúbila pred rokom, si svadbu vystrojila 10. októbra a fotografiami sa spevák pochválil na svojom Instagrame.

Dominic Purcell Čítajte viac Herec zo seriálového hitu Prison Break sa oženil! Meno jeho manželky je teda poriadne prekvapenie

„10/10/23 bude navždy tým krásnym, radostným dňom, keď sa naše dve duše spojili v jednu v posvätnom zväzku manželstva. Bola to tá najdokonalejšia, éterická oslava lásky, akú sme si mohli predstaviť.“ Speváčka sa vydávala v bielych svadobných šatách návrhárky Laury Rudovic, ktoré zdobili čipkované detaily. V ruke držala kyticu pomarančových kvetov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Billy Ray Cyrus (@billyraycyrus)

Pre Billy Ray Cyrusa ide o tretie manželstvo, v rokoch 1993 až 2022 bol ženatý s Tish Cyrusovou, počas ich manželstva sa narodila aj Miley, slávna predstaviteľka seriálu Hannah Montana.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Miley Cyrus