Takto vyzerá Jolie ako operná diva Maria Callas! Herečka, ktorá hrá jej sestru, kedysi 'rozpálila' Sheena a smial sa na nej celý svet

Angelina Jolie v týchto dňoch pred filmovými kamerami stala slávnou opernou divou Mariou Callas (1923-1977) v životopisnom filme s jasným názvom "Maria".

16.10.2023 00:00
jolie Foto:
Angelina Jolie v uliciach Paríža ako operná diva Maria Callas v pripravovanom filme.
debata

Zábery do očakávanej snímky režiséra Pabla Larraína (47) vznikajú v uliciach Paríža. Film sa zameriava na speváčkine posledné dni v Paríži 70. rokov a prerozpráva „turbulentný, nádherný a tragický príbeh“ grécko-americkej opernej divy. Podľa portálu Deadline momentálne prebieha natáčanie, ktoré filmárov okrem Paríža dostane aj do Grécka, Budapešti a Milána.

Zábery zobrazujú Angelinu Jolie ako slávnu sopranistku v uliciach Paríža, tvár jej zdobia výrazné okuliare a vlasy má ukryté pod šatkou. Na sebe má dlhý čierny kabát. Na nakrúcaní v metropole Francúzska ju sprevádza aj jej syn Maddox ako člen štábu.

zväčšiť Angelina Jolie v uliciach Paríža ako operná... Foto: Profimedia
jolie Angelina Jolie v uliciach Paríža ako operná diva Maria Callas v pripravovanom filme. Spoločnosť na nakrúcaní jej robí aj syn Maddox.

Pred kamerami sa vo výrazných úlohách objavia aj herečka Valeria Golino (57) v úlohe jej sestry Yakinthi, známej ako Jackie, a Haluk Bilginer v úlohe boháča Aristotela Onassisa, s ktorým mala Callas dlhoročný milenecký pomer.

zväčšiť Valeria Golino na zábere z leta 2023. Foto: Profimedia
golino Valeria Golino na zábere z leta 2023.

Larraín má na konte filmy ako „Spencer“ o princeznej Diane v hlavnej úlohe s Kristen Stewartovou a snímku „Jackie“ s Natalie Portman ako Jackie Kennedy Onassis.

Herečka Valeria Golino sa v roku 1991 preslávila v bláznivej snímke Horúce strely ako Ramada, láska hlavného hrdinu v podaní Charlieho Sheena. Komédia svojho času bavila celý svet, spoločné scény Toppera Harleya a jeho lásky Ramady sa stali legendárnymi. Talianska herečka je aktuálne súčasťou seriálového hitu s Jennifer Anistonovou „The Morning Show“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Angelina Jolie #Valeria Golino