Niečo také tu ešte nebolo! Plagáty na stĺpoch a stromoch namierené proti rodičom princeznej Kate. Dôvodom je...

Už čochvíľa do rodiny Middletonovcov pribudne nový člen. Na prvého potomka čaká brat princeznej Kate, James Middleton spolu s manželkou, Francúzkou Alizee Thevenetovou.

17.10.2023 14:00
Michael a Carole Middletonovci Foto: ,
Michael a Carole Middletonovci, rodičia princeznej Kate prichádzajú na korunováciu kráľa Karola III.
debata

Šťastné okamihy čakania však sledovanej rodine niečo veľmi strpčuje. Kampaň namierená proti rodičom Jamesa Middletona, princeznej Kate a Pippy Middletonovej, Carole (68) a Michaelovi (74), ako uvádza britský Mirror.

James Middleton a jeho tehotná manželka Alizee Thevenet Čítajte viac James Middleton ohlásil šťastnú novinku, potom ju s manželkou ukázali celému svetu... Aha, Kate bude opäť teta

Po tom, čo ich spoločnosť „Party Pieces“ pred pár mesiacmi skrachovala, teraz musia Middletonovci čeliť očierňovacej kampani. Carole a Michael Middletonovci sa stali terčom frustrovaných dodávateľov. V Bucklebury v grófstve Berkshire, kde roky žijú, boli vyvesené plagáty s hanlivými sloganmi. Plagáty píšu o neuhradených faktúrach bývalej firmy Carole a Michaela. Rodinný podnik „Party Pieces“ pred pár mesiacmi skrachoval so stratou 2,5 milióna libier. Dodávatelia tak zrejme stále čakajú na svoje peniaze a ako píše spomínaný denník, preto by za osočujúcimi plagátmi mohli stáť práve oni.

Princezná Kate z Walesu prichádza na...
Princ William a princezná Kate z Walesu na...
+49Princ William a princezná Kate z Walesu na...

Plagáty boli vyvesené na lampách a stromoch v priamo v Bucklebury, ako aj v susednom Yattendone. Kampaň zrejme veľmi mrzí aj budúceho otecka, Jamesa Middletona, ktorý bol zachytený, ako sa snaží plagáty odstrániť.

Ako ďalej uvádza Mirror, Middletonovcom sa dostáva od miestnych obyvateľov podpory a zo štvavej kampane proti rodine vyjadrili svoje znechutenie. Označili ju za neférovú a urážlivú. Zdroj pre britské noviny „The Sun“ povedal: „Carole a Michael sú neuveriteľne populárni. Všetci sú zhrození z týchto plagátov. Je nespravodlivé to robiť v ich rodnej dedine, ktorá je len pár metrov od miesta, kde žije ich syn James a Pippa, ktorá sa sem nedávno presťahovala so svojou rodinou. Middletonovci robia všetko pre to, aby veci dali do poriadku a nezaslúžia si takéto zneužívanie.“

james middleton Čítajte viac Tu je nevesta Jamesa Middletona v svadobných šatách! Sú retro, vydávala sa v nich aj mama vojvodkyne Kate

V 80-tych rokoch začala Carole Middleton podnikať v oblasti párty doplnkov a podnik sa rodine podarilo úspešne etablovať, vďaka nemu neuveriteľne zbohatli. Pandémia a náročné obdobie počas nej sa však podpísalo aj na tomto podnikaní a firma Middletonovcov sa dostala do veľkých finančných problémov. Firmu chceli predať so ziskom, čo sa im ale nepodarilo. Správca firmy sa snaží zohnať peniaze pre veriteľov, dlhy firmy, ako informovali bristké médiá, boli v hodnote vyše 2,5 milióna libier.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #James Middleton #Carole Middleton

+ Na verejnom kúpalisku vám príde nevoľno zo stravy, ktorú kúpite.
V zamestnaní dostanete ponuku cestovať,...

+ Cvičte s rozumom, nič nepreháňajte a nezabúdajte na čerstvú zeleninu.
Sústredíte sa na aktivity, z ktorých...