Ona s pleťou Snehulienky, pán agent 007 v solárkovom vydaní: Daniel Craig prekvapil paparazzov, je za tým...

Desiatky známych celebrít sa objavili vo štvrtok večer v New Yorku na párty pri príležitosti vydania novej nahrávky Rolling Stones. Nechýbal medzi nimi ani bývalý agent 007.

23.10.2023 12:00
Rachael Weisz a jej manžel Daniel Craig Foto:
Herečka Rachael Weisz a jej manžel Daniel Craig prichádzajú na akciu The Rolling Stones Hackney Diamonds Album Launch v New Yorku.
debata

Reč je, samozrejme, o hercovi Danielovi Craigovi, ktorý nedorazil sám, ale v spoločnosti pôvabnej manželky – herečky Rachel Weiszovej. Paparazzom a fanúšikom, ktorí striehli pred klubom v New Yorku na príchod hviezd, však do očí udrela aj vizuálna premena britského rodáka.

Rachel Weisz a jej manžel Daniel Craig Čítajte viac 12, 20 či takmer 30 rokov spolu: Kto povedal, že láska v Hollywoode nemá šancu na úspech? Tieto slávne páry sú dôkazom opaku

Ako si viacerí všimli, Daniel Craig bol v tvári naozaj opálený, či skôr bronzový. Vyzeralo to akoby používal samoopaľovací krém a jeho tón pleti prekvapil aj v kontraste s nežnou polovičkou. Rachel Weisz sa totiž radí k dámam, ktoré sa slnku úplne vyhýbajú a pokožku si udržiavajú v belostnom odtieni. Veľmi dobre vie, že pôsobenie UVA a UVB žiarenia na pleti a časté slnenie sa totiž podpisuje na vzniku vrások a pigmentových škvŕn.

Herec Daniel Craig prekvapil v New Yorku svojím... Foto: Profimedia
Daniel Craig Herec Daniel Craig prekvapil v New Yorku svojím soláriovým vzhľadom.

V prípade herca Craiga sa však dá domnievať, že jeho zmena vzhľadu nesúvisí s ničím iným ako s prácou. Päťdesiatpäťročný herec sa aj po ukončení pôsobenia vo frančíze o Jamesovi Bondovi nenudí a nakrútil už niekoľko projektov. Najviac zarezonoval príbeh Na nože, ktorého druhú časť v minulom roku uviedol Netflix. Tretí film je už naplánovaný na budúci rok a nakrúca sa práve teraz. A v ňom sa bývalý predstaviteľ Jamesa Bonda opäť ocitá v koži súkromného vyšetrovateľa Benoita Blanca.

Rachel Weisz Čítajte viac Tesne pred 50-kou porodila dcérku predstaviteľovi Jamesa Bonda. Materstvo jej výrazne uberá roky

Zatiaľ čo druhý film sa odohrával na ostrove v slnečnom Grécku (a oranžová opálená koža bola celkom prirodzená), ten tretí by sa mal vrátiť do Ameriky. Pár mesiacov však stačí počkať a fanúšikovia sa určite dočkajú odpovedi, prečo je Daniel Craig „oranžový“ skoro ako Donald Trump…

Britská topmodelka Kate Moss na vyhlásení cien...
Herečka Julianna Margulies v kreácii Versace.
+27Kolegyne z talentovej šou America´s Got Talent...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nakrúcanie #Daniel Craig #Rachel Weisz #opálenie

+ Na plastickú operáciu nemáte dôvod, uprednostnite radu psychológa.
Vášnivá náruč osoby, ktorá vám padla...

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali svaly. Odpočinok je nutný.
Dokážete dokončiť všetko, čo ste...