Harry a Meghan to poriadne schytali! Takto sa animáky vysmievajú z ich 'úprimnej' túžby po súkromí či miliónov za nič od Netflixu

Princa Harryho a vojvodkyňu Meghan v najnovšej epizóde animovaného seriálu pre dospelých s názvom "Family Guy" jeho tvorcovia poriadne zosmiešnili.

25.10.2023 10:00
meghan harry Foto:
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry v animáku 'Family Guy'.
debata

Séria sa zamerala na finančnú situáciu prominentnej rodinky, ktorá si užíva luxusný život v Kalifornii. V aktuálnej epizóde ‚A Stache from the Past‘ je dvojica zobrazená, ako znudene leží pri bazéne na záhrade domu, ktorý pripomína ich mnohomiliónovú vilu v Montecitu.

K princovi Harrymu pristúpi komorník a hovorí: „Pane, vaše milióny z Netflixu, nikto nevie za čo.“ Harry odpovedá: „Daj ich k ostatným“. V tom okamihu pípne Meghan upozornenie v telefóne a tak sa otočí smerom k Harrymu a hovorí: „Drahý, je čas na denný post za 250 000 dolárov pre Del Taco (sieť s rýchlym občerstvením).“

Dvojicu vo februári zosmiešnili aj tvorcovia South Parku. V epizóde sú fiktívny princ a princezná zúfalí z nedostatku súkromia a preto sa vydávajú na „World Wide Privacy Tour“ (celosvetové turné za súkromím), navštívia aj sledovanú rannú šou, v ktorej Meghan drží v ruke transparent s nápisom: Nepozerajte sa na nás! Epizóda tak zosmiešňovala tvrdenia manželov, ktorí sa neustále sťažujú na obťažovanie médiami, ich následné kroky však smerujú do viacerých mediálnych projektov s vysokým ziskom a ich propagácii.

Harry a Meghan prostredníctvom ich spoločnosti Archwell Audio uzatvorili zmluvu so streamovacou platformou Spotify, ale tá bola v lete 2023 ukončená po zverejnení prvej a jedinej série podcastov. Spotify ohlásil spoluprácu s Harrym a Meghan na konci roka 2020 po tom, čo sa kráľovský pár vzdal svojich oficiálnych povinností a presťahoval sa do Kalifornie. Podľa prvotných odhadov mala byť hodnota podcastov vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu viac ako 20 miliónov dolárov (18,3 milióna eur).

meghan, harry Čítajte viac 12 najväčších odhalení z dokumentu Harry & Meghan! Reality-šou v paláci, šokujúce praktiky médií, čo ešte...

V decembri 2022 Netflix uviedol 6-dielnu doku sériu s názvom Harry & Meghan, v ktorej sa harry a Meghan delia o vlastný pohľad na ich život a posledné roky.

Vojvodkyňa Meghan v New Yorku v modeli Altuzarra.
Princezná Kate v Birminghame v saku L.K. Bennett.
+10Vojvodkyňa meghan v New Yorku v modeli Altuzarra.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #vojvodkyňa Meghan

+ Nemusíte mať výčitky z jedla ste predsa na dovolenke, doprajte si.
Na pohovore so šéfom...

+ Nesmiete opäť skĺznuť do náručia alkoholu, už nie je cesty späť.
Pracujte na svojich zručnostiach,...