40-ročný vekový rozdiel medzi Cher a jej milencom? Občas sa prejaví, priznáva speváčka. Ale kde, to neuveríte...

V novom vzťahu sa cíti šťastná, priznala sa slávna americká speváčka Cher médiám. Má to však aj svoje "háčiky"...

25.10.2023 00:00
Cher a jej partner Alexander Edwards Foto: ,
Speváčka Cher a jej partner Alexander Edwards spoločne na prehliadke Valentino Jar/Leto 2024.
debata

Známa umelkyňa, ktorá oslávila 77. narodeniny, je už niekoľko mesiacov partnerkou umelca Alexandra AE Edwardsa. Ten je od nej mladší o rovných 40 rokov, má 37. Ako hviezda prezradila pre portál relácie Extra, sú momenty, keď je vekový rozdiel citeľný.

Christy Turlington Čítajte viac Rozdiel medzi dvoma fotkami 31 rokov: Christy Turlington vyzerá stále nádherne a starnúť chce... prirodzene

„Niekedy sa s ním zhováram a on nemá ani šajnu, o čom hovorím,“ vysvetlila držiteľka mnohých cien Grammy a tiež jedného Oscara. „Minule som sa ho opýtala, čo ja viem, že či napríklad vie, kto je Clark Gable. A odpoveď prišla, že jasné, ale pri väčšine mojich referencií sa na mňa len pozrie a povie mi, veď ja som vtedy ešte nebol na svete,“ prezradila tiež 77-ročná Cher.

Speváčka Cher a jej partner Alexander AE... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Cher a jej partner Alexander AE Edwards Speváčka Cher a jej partner Alexander AE Edwards na prehliadke značky Balmain a kolekcie Jar/Leto 2024 v Paríži.

V spoločnosti mladého partnera sa však hviezda cíti inak veľmi spokojná. „Neznášam rozprávať o tom, aká šťastná som, ale faktom je, že prežívame spolu krásne chvíle. Môžeme sa zhovárať o hudbe, môžeme hovoriť o všetkom. Má úžasný zmysel pre humor, má toho najrozkošnejšieho syna na svete. Skrátka, je nám spolu fakt dobre,“ uviedla ešte pre TV Extra slávna diva, ktorá sa nedávno prihlásila novým projektom.

Nielen vzťah, ale dokonca manželstvo -...
Herečka Nicole Kidman a hudobník Lenny Kravitz...
+34Slovenská modelka Andrea Verešová a hokejista...

Cher vydáva vianočný album s niekoľkými novými skladbami. V jednom z rozhovorov uviedla, že nikdy nechcela nahrať „sviatočný“ album, ale keď začala, skladby zneli rovnako dobre, ako pesničky z regulérneho albumu. O svojom novom projekte uviedla, že fanúšikovia nemajú čakať „vianočný album, aký počúva vaša mama“, ale „vianočný album od Cher“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Cher #vekový rozdiel #Alexander AE Edwards

+ Malé prekvapenia a spontánne gestá prinášajú do vzťahu radosť a zábavu.
Peniaze vás neurobia natoľko šťastným,...

+ Pravidelné kontroly zraku a zubov zabezpečujú ich dlhodobé zdravie.
V práci váš šéf uvažuje o vašom povýšení,...