Sú ako óda na lásku... či erotické pobláznenie. Herec Cassel s mladou partnerkou sa nedokážu od seba odtrhnúť, tu sú dôkazy

Odkedy sa potvrdili správy o novej partnerke francúzskeho herca Vincenta Cassela, je hrdina filmu Traja mušketieri v obliehaní. Paparazzmi. Podobne je na tom aj modelka Narah Baptista, ktorá je jeho novou partnerkou.

31.10.2023 00:00
Vincent Cassel a jeho nová partnerka - modelka... Foto:
Francúzsky herec Vincent Cassel a jeho nová partnerka - modelka Narah Baptista na romantickej večeri v Rosati Ristorante and Cafe v centre Ríma.
debata

Dvojicu pred pár dňami zachytili objektívy reportérov na pláži v Rio de Janeiro a od tohto momentu sa už vo francúzskych či talianskych médiách objavili desiatky nových záberov čerstvo zamilovaného párika. Mimochodom, potvrdujúc práve to spomenuté – že 56-ročný herec a jeho 27-ročná partnerka sú do seba skrátka paf.

John Stamos a jeho manželka Caitlin McHugh Čítajte viac Hrdina hitu Plný dom v memoároch vytiahol drsnú príhodu z minulosti, svoju lásku pristihol s iným mužom... A odpoveď údajnej nevernice?

Cassela zvečnili s Baptistou pred pár dňami na návšteve posilňovne v Riu. Dvojica si strihla spoločný tréning, pričom ani v momente cizelovania svojej fyzickej formy sa nedokázali celkom od seba odtrhnúť. V prestávkach medzi veslovaním na stroji či drepovaním alebo „bench-pressom“ sa zaľúbenci nežne dotýkali, neustále smiali a vymenili niekoľko bozkov. Potom s úsmevom odkráčali naspäť domov.

Francúzsky herec Vincent Cassel a jeho nová...
Vincent Cassel a jeho nová partnerka - modelka...
+6Pred odletom do Ríma si ešte strihli jeden...

Už o dva dni na to sa objavili nové zábery, ktoré zachytávajú Cassela a Baptistu vo večnom meste. Áno, z Brazílie odcestovala dvojica do metropole Talianska, kde sa zjavne rozhodol Francúz prekvapiť svoju lásku a vzal ju na narodeninovú večeru do vychýrenej reštaurácie. Ani tu sa nevyhli reportérom, no ich pozornosť a občas doslova dotieravosť brali s úsmevom. Zaľúbeným a zvyčajne smerovaným jeden k druhému.

zväčšiť Pred odletom do Ríma si ešte strihli jeden... Foto: Profimedia
Vincent Cassel a jeho nová láska - modelka Narah Baptista Pred odletom do Ríma si ešte strihli jeden tréning. Herec Vincent Cassel a jeho nová láska - modelka Narah Baptista sa však od seba neodtrhli ani v posilňovni.

Vincent Cassel pritom doteraz oficiálne neoznámil ukončenie manželstva či rozvod s modelkou Tinou Kunakeyovou, s ktorou sa na verejnosti neobjavil od začiatku roka. Tinu už videli koncom septembra v Paríži v spoločnosti nového muža. Dvojica má spolu dcérku Amazonie. Okrem nej je francúzsky herec aj otcom dvoch dcér z manželstva s herečkou Monicou Bellucciovou.

Vincent Cassel a jeho nová láska - modelka Narah Baptista Čítajte viac Uháňa krásky, ktoré by mu mohli byť dcérami? Možno. Ale vyznanie 27-ročnej partnerky Vincentovi Casselovi naznačuje aj iné. Je z neho...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #láska #Vincent Cassel #fitko #Narah Baptista

+ Venujte väčšiu starostlivosť vašim uboleným a unaveným nohám.
Pozornosť zvýšte v zamestnaní, niečo sa chystá a...

+ Vaše srdce dostane poriadne zabrať, príčinou bude neopätovaná láska.
Napriek tomu, že sa zlepší...