Šport pred objektívmi? Uhádnete, kto v prípade Kate a Williama ťahá za kratší koniec?

Princ William a princezná Kate si užili deň naplnený aktivitami v Škótsku.

04.11.2023 00:00
Britain Royals Foto: ,
Princ William a princezná Kate si užili deň naplnený aktivitami v Škótsku.
debata

Počas víkendu princ William odletí do Singapuru na udeľovanie cien Earthshot Prize, ktoré sú jeho srdcovou záležitosťou. Jeho manželka však po jeho boku tento rok nezažiari, zostáva doma s deťmi, ako už pred časom informovali britské médiá.

V Škótskej vysočine sa dvojica objavila, aby upozornila na organizácie podporujúce vidiecke komunity. William a Kate sa nechali vidieť pri športových aktivitách, tentoraz nasadli na horské bicykle a pripojili sa k tímu pri základnej škole Burghead v Moray.

Princ William a princezná Kate si užili deň...
Princ William a princezná Kate si užili deň...
+3Princ William a princezná Kate si užili deň...

Dvojica si vyskúšala jazdu na horských bicykloch po drevenej dráhe a bola to práve trojnásobná mama, ktorá ju prešla ako prvá. Ale ako sú už fanúšikovia tejto dvojice zvyknutí, ak ide o športové aktivity na verejnosti, je to vždy Kate, kto ťahá za dlhší koniec. A William ju necháva žiariť. Pár svojou návštevou upozornil aj na prácu charitatívnej organizácie Outfit Moray, ktorá získala cenu za outdoorové a vzdelávacie aktivity, ktoré poskytuje znevýhodneným mladým ľuďom.

zväčšiť Princ William a princezná Kate si užili deň... Foto: SITA/AP, Jane Barlow
Britain Royals Princ William a princezná Kate si užili deň naplnený aktivitami v Škótsku.

Počas druhej zastávky dňa sa kráľovský pár vydal na rodinnú farmu, aby si vypočul o iniciatívach zameraných na podporu duševného zdravia mladých ľudí. Na Brodieshill Farm v Moray sa stretli s ľuďmi vo veku 14–29 rokov, ktorých podporuje organizácia Lower Speyside Young Farmers.

Britská princezná Kate Čítajte viac Oteckovia zostali šokovaní, že si našla čas a prišla... Mala som si vziať moje pruhované pančušky, smiala sa princezná Kate

Poslednou zastávkou dňa bola motokárová dráha Inverness Kart Raceway, aj keď Kate a William sa do motokár neposadili, len sledovali jazdy mladých ľudí a následne sa s nimi rozprávali.

41-ročná Kate si obliekla prešívaný kabát od Burberry, pod ktorým mala čierny rolák, na nohách mala topánky značky Reiss.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #princezná Kate

+ Nezabúdajte na krémy, vaše telo ich potrebuje hlavne v tomto období.
Chcete stále viac, práve to vás bude...

+ To čo si sami mysľou privoláte, to sa vám bude aj diať, myslite nato.
Nepodceňujte sa, ste šikovnejší ako si...