Sylvester Stallone prišiel o syna, po rokoch sa vracia k smutnej udalosti aj vlastným zlyhaniam

Okrem troch dcér s modelkou Jennifer Flavinovou je Sylvester Stallone aj otcom dvoch synov.

11.11.2023 11:00
Sylvester Stallone Foto:
Sylvester Stallone a jeho syn Sage Stallone v roku 1990 vo filme Rocky V.
debata

Jeden z nich, Sage Stallone, zomrel v roku 2012. Mal 36 rokov, keď ho našli mŕtveho v jeho dome v Los Angeles. Sage Stallone trpel ischemickou chorobou srdca a zomrel na infarkt.

Sage pochádzal zo Stalloneho prvého manželstva s herečkou Sashou Czackovou (73). „Sylvester Stallone je zdrvený a smúti z náhlej straty svojho syna,“ povedal vtedy pre People hercov hovorca. "Jeho sústrasť a myšlienky sú so Sageovou mamou Sashou. Sage bol veľmi talentovaný a úžasný mladý muž. Jeho stratu budeme cítiť navždy.“

Aktuálne sa k spomienkam na syna vrátil Stallone pred kamerami dokumentu z dielne Netflixu s názvom Sly. Dokument ponúka zábery vtedy 14-ročného Sagea, ktorý hrá Roberta, syna Rockyho Balboa (Sylvester Stallone) vo filme Rocky V. Príbeh filmu z roku 1990 sa točí okolo Rockyho ťažkého vzťahu s jeho dieťaťom, ktoré trpí tým, že Rocky netrávi čas s rodinou. Ako slávny hrdina akčných filmov v dokumente dodáva, scény z filmu pripomínali jeho reálny život.

V roku 1996 Sage Stallone povedal pre magazín People, že keď jeho postava Roberta vo filme kričí na Rockyho, že tu pre neho nie je, išlo to priamo z jeho srdca. "Keď som kričal: ‚Nikdy si so mnou netrávil čas! Nikdy si netrávil čas s mojou matkou!‘ bola to pravda. Pozeral som sa otcovi do tváre a naozaj som to hovoril jemu,“ povedal vtedy Sage. Dodal, že jeho vzťah s otcom sa posunul k lepšiemu práve po nakrúcani spomínanej snímky.

zväčšiť Sage Stallone na zábere z roku 2008. Foto: Profimedia
Sage Stallone Sage Stallone na zábere z roku 2008.

Slová syna pre Netflix potvrdil sám Stallone, kariéru staval roky pred rodinu. „Bohužiaľ áno.“ Ako ďalej uvádza Stallone v dokumente: „Snažil som sa začať s niečím, čo by som rád robil v reálnom živote, ale v skutočnosti to nebolo možné. Bohužiaľ, človek stavia mnohé veci pred rodinu. A následky sú dosť radikálne a zničujúce,“ opísal Stallone.

Sage Stallone bol jeho prvorodeným synom, s herečkou Sashou Czackovou majú aj druhého syna, Seargeoha Stalloneho. Stalloneho druhé manželstvo s Brigitte Nielsenovou (60) zostalo bezdetné. Z tretieho manželstva s modelkou Jennifer Flavinovou (55) sa mu narodili tri dcéry: Sophia (27), Sistine (25) a Scarlet (21).

Sylvester Stallone a  Jennifer Stallone  na...
Sylvester Stallone a Jennifer Stallone na...
+2Sylvester Stallone a jeho manželka  Jennifer...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sylvester Stallone #netflix

+ Veľké horúčavy vás budú unavovať a vy sa budete cítiť neustále ospalá.
Plánujte dlhodobo, aby ste dosiahli...

+ Neodmietajte zmrzlinu ak vám prináša potešenie, doprajte si sladkú maškrtu.
Plánovaná letná brigáda...