A kde je miláčik Britov? Narodeninové video Karola III. je plné rodinných fotografií, ale ona na nich chýba

Pri príležitosti 75. narodenín Karola III. zverejnila britská kráľovská rodina video, ktoré je vyskladané z mnohých fotografií. Ich ústrednou postavou je práve oslavujúci panovník.

16.11.2023 00:00
Britain Royals Foto: ,
Zľava: Kráľovná manželka Camilla, kráľ Karol III., princ William a jeho manželka, princezná Kate na oficiálnom zábere kráľovskej rodiny.
debata (1)

Video kráľovskej rodiny bolo zverejnené na Instagrame 14. novembra 2023 – práve na kráľove narodeniny. Fotografie mapujú jeho život od roku 1948, kedy sa narodil, až po dnešok. V narodeninovom klipe navyše nachádzajú svoje miesto aj ostatní členovia kráľovskej rodiny. Ako však okamžite zistili pozorní fanúšikovia, dve významné a sledované ženy z kráľovskej rodiny vo videu chýbajú. O kom je reč?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Video na počesť kráľa štartuje záberom z roku 1948, ktorý zobrazuje zosnulú kráľovnú Alžbetu II., ako drží v náručí svoje prvorodené dieťa. Pokračujú momentky z nasledujúcich rokov, množstvo roztomilých detských fotografií z 50. rokov, školských fotografií zo 60. rokov a momentiek z jeho pôsobenia v armáde v 70. rokoch. „Cesta časom“ sa napokon končí aktuálnym oficiálnym portrétom kráľa.

karol Čítajte viac Len ju rozkrojiť! Ako vyzerá narodeninová torta pre britského kráľa? Tri poschodia a farby... Pozrite sa

V narodeninovom videu sa objavujú aj jeho synovia, princ William (41) a princ Harry (39). Zosnulú princeznú Dianu vidieť len na jedinej snímke, na rozdiel od kráľovnej Camilly. Súčasná manželka sa usmieva z naozaj veľkého množstva záberov, na video sa dostala aj ich svadobná fotografia z roku 2005.

Na pôde domu King's Highgrove v Gloucestershire...
Na pôde domu King's Highgrove v Gloucestershire...
+2Na pôde domu King's Highgrove v Gloucestershire...

Kto teda chýba? Do videa sa nedostal ani jediný záber princeznej Kate či vojvodkyne Meghan, hoci ich manželia boli na niekoľkých záberoch. Samozrejme, William a Harry majú ako kráľove deti iné postavenie ako ich manželky, no kráľovskí fanúšikovia sa pýtajú, prečo sa nemohli objaviť aspoň na jedinom zábere. Nie je tajomstvom, že britský kráľ má zložité vzťahy s mladším synom a jeho manželkou Meghan, na druhej strane vzťahy princeznej z Walesu so svokrom nijako narušené nie sú a je to ona, kto patrí medzi Britmi dlhodobo medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #kráľ Karol III.

+ Dnes si poriadne oddýchnite, vaše telo si zaslúži pokoj.
Vzdelanie berte ako investíciu do budúcnosti,...

+ Vdýchnite hlboko, uvoľnite stres a pocítite väčšie šťastie.
Váš cieľ je na skok od vás, preto sa teraz určite...