Emotívna rozlúčka Anistonovej s Perrym už rozplakala milióny ľudí! Ak ste milovali Priateľov, musíte ju vidieť

Matty, rozprávam sa s tebou každý deň, píše slávna seriálová Rachel zosnulému kolegovi z Priateľov.

16.11.2023 11:00
aniston perry Foto:
Jennifer Aniston a Matthew Perry v seriáli Priatelia.
debata

Herec Matthew Perry, ktorý sa preslávil úlohou Chandlera Binga v komediálnom seriáli Priatelia, zomrel 28. októbra 2023. Potom, čo pred časom zverejnili spoločné vyhlásenie jeho kolegovia zo seriálu Priatelia, sa s ním teraz lúčia aj každý zvlášť prostredníctvom sociálnych sietí. Krásne slová, fotografie aj video (preklikať šipkou) mu adresovala Jennifer Aniston (54), seriálová Rachel Greenová.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Obaja stáli pred kamerami seriálu dlhých desať rokov, stali sa z nich aj blízki priatelia v súkromnom živote. Jej nový príspevok na Instagrame ukazuje, ako veľmi ju táto strata bolí. Aniston okrem iného píše: „Ach, tak hlboko ma to zasiahlo… Dať zbohom nášmu Mattymu bola obrovská vlna pocitov, aké som doposiaľ nezažila.“ 54-ročná hviezda pokračuje: „Veľmi sme ho milovali. Bol súčasťou našej DNA. Vždy nás bolo šesť. Boli sme súdržná rodina, ktorá navždy zmenila to, kým sme a akou cestou sa vyberieme.“

Jennifer Aniston vždy stála po boku Matthewa Perryho aj v jeho boji so závislosťou. V rozhovoroch viackrát vyjadrila svoj strach z toho, čo sa mu môže stať. V jednom z nich z roku 2004 s moderátorkou Diane Sawyerovou sa dokonca pri myšlienke na jeho smrť rozplakala, Perry v tom čase neúspešne bojoval so závislosťou od drog a prežíval jedno z najťažších období.

Obit Matthew Perry Čítajte viac Už pred rokmi sa Anistonovej pýtali na strach z Perryho smrti. Jej vtedajšia reakcia?

Aniston vo svojom smútku ale dúfa, že ich Matty našiel pokoj, čo je pre ňu aspoň malá útecha v jej trápení za blízkym človekom. „Matty, veľmi ťa milujem a viem, že si teraz úplne pokojný a konečne ťa už nič nebolí. Rozprávam sa s tebou každý deň. Odpočívaj v pokoji. Vždy si mi vedel ‚urobiť‘ deň zábavným.“

Matthew Perry na zábere z roku 1994.
Herec Matthew Perry na archívnom zábere z roku...
+17Herec Matthew Perry na promozábere k seriálu...

V závere jej príspevkov (preklikať šipkou) nájdu fanúšikovia video z Priateľov, kedy sa Perry ako Chandler lúči s Rachel… Dojímavá scéna fanúšikov Anistonovej skutočne dostala a vháňa slzy do očí. Herečku na Instagrame sleduje takmer 45 miliónov ľudí, na jej príspevok za pár hodín reagovalo takmer 14 miliónov z nich.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Matthew Perry

+ Dávajte pozor na žalúdok, jedzte rozumne a vyhnite sa prepáleným olejom.
S dobrým tímom všeličo dokážete,...

+ Pite ovocné šťavy a jedzte ovsené vločky s jogurtom a medom.
Pozor na kritiku, nemusela by byť správne...