Trblietam sa, aby ste si nevšimli niečo iné, smeje sa slávna kráska. Bruško a prvé dieťa na ceste však už nepoprie

Šťastnou novinkou sa počas uplynulého víkendu pochválil známy šoubiznisový párik, ktorý je spolu už viac ako dva roky. Stanú sa z nich rodičia.

21.11.2023 00:00
Robert Pattinson a jeho partnerka - speváčka a... Foto: ,
Herec Robert Pattinson a jeho partnerka - speváčka a herečka Suki Waterhouse na akcii v Los Angeles v októbri 2023.
debata

Modelka, speváčka a herečka Suki Waterhouse a jej partner, herec Robert Pattinson, potvrdili oficiálnou cestou, že sa už o pár mesiacov stanú rodičmi. Britská kráska to pritom potvrdila roztomilým spôsobom. Na podujatí v Mexiku, kde sa konal Corona Capital Festival a kde Suki účinkovala, sa objavila v trblietavých šatách priamo na pódiu počas vystúpenia.

Kim Kardashian Čítajte viac Kim Kardashian pozornosť miluje a vie, ako ju pritiahnuť: Je z nej opäť blondína... no nebojí sa ukázať ani krehkú stránku

„Dnes som extra trblietavá, pretože som si myslela, že by vás to mohlo odpútať od niečoho ďalšieho, čo sa deje,“ s úsmevom uviedla pred divákmi Waterhouse a potom odhalila zaoblené bruško. „Ale nie som si istá, či to funguje,“ dodala vo videu, ktoré na svojom TikToku zverejnila MTV Latin.

@mtvla Suki Waterhouse este pais es tuyoooo #CoronaCapitalxMTV #CoronaCapital #CoronaCapital23 #DeGiraConTikTok #TikTokMeHizoVer #SukiWaterhouse ♬ original sound - MTVLA

O tom, že pôvabná tvár viacerých reklamných kampaní a hrdina hitov ako Twilight či Batman sa tešia na prvého potomka, špekulovali médiá už dávnejšie. Dvojica sa ešte koncom októbra objavila na evente magazínu GQ, kde Suki v priehľadných šatách predvádzala jemné obliny. Ani jeden z partnerov však vtedy nechcel nič komentovať.

Všetko chce svoj čas a teraz už je jasné, že do Hollywoodu pribudne ďalší hviezdny potomok. Prajeme všetko najlepšie…

Podnikateľka a megastar Kim Kardashian v...
Herec Jacob Elordi na akcii GQ's Men of the...
+11Herec Barry Keoghan na podujatí GQ's Men of the...
debata chyba

+ Každé podozrenie riešte s lekárom, len ten vás môže upokojiť.
Vcíťte sa do ľudí okolo seba a pomôžte im ak je...

+ Aj náročný deň môžete pekne zakončiť ak to budete skutočne chcieť.
Máte pred sebou veľa práce, preto sa...