Princezná Kate už odštartovala Vianoce v kráľovskej rodine! Atmosféru sviatkov podčiarkla... Jasné, obľúbeným kúskom zo skrine

Vianočná nálada už ovládla aj domov princeznej a princa z Walesu.

22.11.2023 00:00
debata (1)

Usmiata členka kráľovskej rodiny na Instagrame zverejnila fotografiu s vianočným nádychom, ktorá je predzvesťou jej srdcovky. Reč je o projekte kráľovskej rodiny so spievaním vianočných kolied, sviatočnou bohoslužbou, ale tiež charitatívnym posolstvom, ktoré má pomôcť ľuďom v núdzi.

Aj tento rok sa tak uskutoční tradičné spievanie kolied vo Westminsterskom opátstve, záznam z ktorého odvysiela britská televízia ITV na Štedrý deň. Tohtoročnými hosťami podujatia vo Westminsterskom opátstve, ktoré sa uskutoční 8. decembra, budú pôrodné asistentky či škôlkari a projekt tento rok podporí najmä tých, ktorí sa venujú rozvoju malých detí, čo je srdcovou témou práve manželky princa Williama.

Britain Royals Čítajte viac A kde je miláčik Britov? Narodeninové video Karola III. je plné rodinných fotografií, ale ona na nich chýba

Ako aj minulý rok, kedy bola táto predvianočná udalosť ostro sledovanou britskými médiami, tomu nebude inak ani teraz. Program Royal Carrols: Together at Christmas sa teší značnému záujmu a do Westminsterského opátstva minulý rok nasmeroval nielen princa a princeznú z Walesu či ich potomkov, ale prišli aj rodičia princeznej Carole a Michael Middletonovci, jej sestra Pippa, brat James s manželkou či ďalší členovia kráľovskej rodiny.

george Čítajte viac Jeden z najťažších týždňov princa Georgea v jeho živote. Otec po jeho boku ale chýba

Vianočnú atmosféru záberu podčiarkla trojnásobná mama aj oblečením, na podujatie pozýva v pletenom roláku značky Jade Holland Cooper v krémovej farbe s vianočným motívom v hodnote 240 eur, vlasy jej vo veľkých vlnách padajú na plecia a na tvári jej svieti široký úsmev. Rolák už mala Kate na sebe počas vianočného obdobia aj minulý rok, kedy v ňom deťom čítala rozprávku v rámci projektu CBeebies.

zväčšiť Princezná Kate si sveter od   Jade Holland... Foto: Profimedia
kate Princezná Kate si sveter od Jade Holland Coopero bliekla aj minulý rok počas podujatia televízie BBC s názvom CBeebies.

Bohoslužba spojí tradičné a moderné prvky, aby zahŕňala ľudí všetkých vierovyznaní a zbor Westminsterského opátstva počas podujatia zaspieva niektoré z obľúbených kolied Britov.

Princezná Kate z Walesu sa zhovára s umelcami,...
Princ William, princ z Walesu, jeho manželka...
+9Princ William, princ z Walesu, jeho manželka...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Vianoce #princezná Kate

+ Nečakajte na zázrak, ten rozhodne tak skoro nepríde.
Veľa času trávite pozeraním do mobilu a strácate cenný...

+ Odlišnosť je krásna, nezabúdajte, že chcete byť sama sebou.
Začnite si šetriť, peniaze budete potrebovať na...