Deti sa triasli strachom v tvojej prítomnosti. Vety plné opovrhnutia mal Bradovi Pittovi adresovať jeho adoptívny syn

Na herca Brada Pitta sa to priam sype. Je to len pár dní, čo sa jeho dcéra Zahara verejne dištancovala od priezviska Pitt.

21.11.2023 12:26
brad pitt Foto:
Záber z roku 2014, Brad Pitt s deťmi - Paxom (vľavo), Shiloh (v strede) a Maddoxom (vpravo).
debata (10)

18-ročná dcéra niekdajšieho páru snov, Angeliny Jolie a Brada Pitta, Zahara Jolie-Pitt, sa nedávno stala členkou spolku Alpha Kappa Alpha, ktorý pôsobí pri Spelman College v Atlante. Videozáznam z jej vstupu do spolku, ktorý koluje na sociálnych sieťach ukazuje, ako sa mladá žena predstavuje na ceremoniáli. Jej slová zrejme zaboleli najmä jej slávneho otca. „Volám sa Zahara Marley,“ počuť, ako kričí na jasajúci dav a dodáva: "Jolie.“ Po priezvisku Pitt ani stopy – viac čítajte v článku nižšie.

brad pitt Čítajte viac Trpká pilulka pre Brada Pitta! Dcéra Zahara sa verejne dištancovala od jeho priezviska

Aktuálne však musí Pitt prehltnúť ešte o čosi trpkejšiu pilulku, o ktorú sa postaral syn Pax. Na stránke denníka Daily Mail sa objavil starší príspevok dnes 19-ročného Paxa, ktorý uverejnil v príbehu na sociálnej sieti, v ktorom sa veľmi nelichotivo vyjadruje o svojom otcovi na Deň otcov. Príspevok je z roku 2020 a k vetám Pax pridal fotografiu, na ktorej si Brad Pitt preberá Oscara – fotografiu s postom zverejnil Daily Mail – kliknite sem.

„Znovu a znovu dokazuješ, že si strašný a opovrhnutiahodný človek. Nemáš žiadnu ohľaduplnosť ani empatiu k svojim štyrom najmladším deťom, ktoré sa v tvojej prítomnosti trasú strachom. Nikdy nepochopíš, akú škodu si spôsobil mojej rodine, pretože toho nie si schopný. Robil si zo životov mojich najbližších neustále peklo. Môžeš povedať sebe a svetu, čo len chceš, ale pravda raz vyjde najavo. Tak šťastný Deň otcov, ty strašná ľudská bytosť.“

Brad Pitt Čítajte viac Brad Pitt a jeho krásna Ines! Herec má za sebou ďalší krok smerom k vážnemu vzťahu

Podľa denníka Daily Mail zdroj potvrdil, že súkromný účet, z ktorého post pochádza, skutočne patrí Paxovi. „Je to účet, ktorý používa pre priateľov, väčšinou priateľov zo školy. Nikdy veľa nehovoril o svojich rodičoch, takže to bolo nezvyčajné,“ cituje denník svoj zdroj.

Angelina Jolie a Brad Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii a neskôr na francúzskom zámku Miraval. Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – Maddoxa (22) pochádzajúceho z Kambodže, Paxa (19) z Vietnamu a Zaharu (18) z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh (17) a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne (15).

Americký herec a producent Brad Pitt a jeho...
Herec Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie...
+21Manželia Angelina Jolie a Brad Pitt si vo filme...

Roky trvajúci právny spor medzi bývalým párom snov Bradom Pittom a Angelinou Jolie sprevádzali mnohé škandály. Americká herečka v roku 2022 vzniesla v Los Angeles vážne obvinenia proti svojmu bývalému manželovi. Brad Pitt údajne udrel jedno zo svojich detí päsťou do tváre a ďalšie dusil počas hádky s Angelinou Jolie v súkromnom lietadle v roku 2016 – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

10 debata chyba
Viac na túto tému: #Angelina Jolie #Brad Pitt

+ Ranné cvičenie vám pomôže dosiahnuť dobrú kondíciu a hlavne náladu.
Nemôžete sa uspokojiť len so snívaním,...

+ Posledné obdobie máte sklony k depresiám, vyhľadajte odbornú pomoc.
Potrebujete spoločnosť a nie peniaze,...