Schweinsteiger o manželke Ivanovičovej: Je to bez šance, nevidím ani iskierku nádeje

Ana Ivanovič (36) a jej manžel Bastian Schweinsteiger (39) prijali pozvanie do šou nemeckej televízie ZDF "Wetten, dass..?", ktorú moderoval Thomas Gottschalk.

28.11.2023 00:00
ana ivanovič Foto:
Bastian Schweinsteiger a Ana Ivanovič na udeľovaní cien Bambi v Mníchove.
debata

A niekdajší futbalový reprezentant Nemecka prezradil, pri čom mu manželka nedáva vôbec žiadnu šancu. „Občas hráme tenis proti sebe. Vždy som si myslel, že šanca je. Ale potom hrám proti Ane a nevidíte žiadnu iskierku nádeje, to je neuveriteľné!“ To, že tieto „porážky“ tak úprimne priznáva, robí majstra sveta z roku 2014 ešte sympatickejším. Po tomto priznaní sa Ana k nemu otočila a povedala: „V jeho očiach naozaj vidíte nádej, to je pekné,“ dodala so smiechom na margo ich tenisových zápasov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Ivanović (@anaivanovic)

Pred kamerami šou predviedli, že ich za pár snov nepovažujú len tak pre nič za nič. Vzájomné doberanie sa vyvolalo v publiku niekoľkokrát doslova salvy smiechu. Moderátor sa spýtal, ako sa futbalista zapája do domácich prác: „Rád rozkazuje,“ priznala jeho manželka. Jeho reakcia na manželkine slová bola pohotová a vtipná: „Niekto musí diktovať, aby organizácia fungovala. Som rád, že to robím.“

Bastian Schweinsteiger a  Ana Ivanovič na...
Thomas Gottschalk a Karina Mross na udeľovaní...
+5 Sylvie Meis na udeľovaní cien Bambi v Mníchove.

Tenistka Ana Ivanovičová a jej manžel, bývalý futbalový profesionál Bastian Schweinsteiger, si povedali áno 12. júla 2016. V roku 2018 sa im narodil prvý syn Luka, v roku 2019 druhý syn Leon. V roku 2023 sa dočkali tretieho potomka, opäť syna.

Uschi Glas Čítajte viac Filmová Apanači vyrazila na ceny Bambi a objektívy cvakali! Výrazné šaty 79-ročnej Glasovej vo farbe Šmolkov nešlo prehliadnuť

Sledovaná dvojica sa pred pár dňami objavila aj v Mníchove, aby sa zúčastnili na odovzdávaní cien Bambi. Podujatie sa po štyroch rokoch konalo opäť naživo, pre pandémiu sa totiž ceny udeľovali online. Príležitosť zažiariť na červenom koberci si tak nenechali ujsť mnohé hviezdy – Sylvie Meis (45), Thomas Gottschalk (73), Uschi Glas (79) či zahraničné celebrity ako Mads Mikkelsen (57) a švédska speváčka Zara Larsson (25).

Pozrite si tiež

Spolu až za hrob? S manželom sme skoro zistili, že realita je iná. Ale aj chyby vzťah môžu posilniť
Video
Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Bastian Schweinsteiger #Ana Ivanovič

+ Slnko a úsmev zlepší nielen vašu náladu, ale aj zdravotné ťažkosti.
Analyzujte svoje...

+ Dbajte na správnu techniku, aby ste predišli zraneniam a zlepšili výkon.
Nezabúdajte na poistenie do hôr, mohlo...