Brigitte Nielsen sa dočkala dcérky ako 55-ročná: V 60-ke som oveľa lepšou mamou než za mlada

Herečka Brigitte Nielsen porodila svoju vytúženú dcérku Fridu v roku 2018 ako 55-ročná.

30.11.2023 00:00
Brigitte Nielsen Foto:
Brigitte Nielsen na zábere z roku 2023.
debata

Po náročnej ceste k vytúženému dieťatku sa to slávnej rodáčke z Dánska a jej manželovi, Mattimu Dessim, podarilo vďaka umelému oplodneniu.

Brigitte Nielsen Čítajte viac Bola plná sklamaní, opísala Brigitte Nielsen ťažkú cestu k bábätku

Nielsen v rozhovore pre magazín People sa zamyslela nad tým, že veľa ľudí bolo presvedčených, že na dieťa je ako 55-ročná stará. „Polovica sveta to povedala, keď som ako 55-ročná otehotnela, vrátane mojich štyroch starších synov,“ priznala herečka a niekdajšia modelka, ktorá v lete oslávila okrúhlu 60-ku.

V rozhovore sa zamyslela nad tým, prečo sa pri mužoch vek, v akom sa stanú otcami, rieši oveľa nemej než vek žien. V spoločnosti podľa nej existuje dvojaký meter. „Pozrite sa na Roberta De Nira,“ odkazuje známa blondínka na oscarového herca, ktorý sa stal po siedmy raz otcom ako 79-ročný.

Nielsen považuje dokonca za výhodu byť matkou „vo veku babičky“. „Teraz mám na to trpezlivosť a lásku navyše. Keď som bola mladšia a stala som sa matkou, často som musela žonglovať medzi prácou a rodinou, sedela som v lietadle alebo som nakrúcala. Teraz je Frida na prvom mieste.“

Okrem dcéry má rodáčka z Dánska štyroch dospelých synov, 28-ročného Raoula Meyera Jr., 30-ročného Douglasa Meyera, 32-ročného Killiana Gastineau a 38-ročného Juliana Windinga.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Brigitte Nielsen