Vianoce podľa Anity Soul! Pred kameru klipu sa dostal aj jej malý syn. Zvládol to ako profesionál, chváli ho speváčka

Slovenská R'n'B diva Anita Soul nahrala vianočnú pieseň. Do emotívneho vianočného klipu plného medovníčkov si Anita pozvala rodinu a blízkych priateľov. Nechýbala jej mama, sestra a syn Marcus.

05.12.2023 12:00
Anita Soul Foto:
Anita Soul so synom v klipe k skladbe Vianočný zázrak.
debata

"Už minulý rok som si hovorila, že by som chcela vydať peknú vianočnú pesničku a tohto roku v októbri sme sa do toho aj pustili,“ vysvetľuje Anita Soul. Novinku Vianočný zázrak produkoval a aranžoval klavirista a producent Eugen Vizváry. O slovenský text sa postarala Alexandra Okálová a upravila ho Anita Soul. K piesni už vznikol aj klip.

„Nakrúcanie klipu je vždy náročná vec, keďže všetci chceme, aby to vyzeralo dobre. Tentokrát som si všetko riešila sama bez akejkoľvek produkcie. Aj styling bol v mojej réžii. Keďže sme prvú lokáciu mali u mojej sestry v jej krásnom dome, tak aj dekorácie a príprava celého priestoru bola na nás.“

V klipe si zahrala Anitina mama, sestra, syn Marcus aj krstný syn Noel. Spolu s ďalšími milými deťmi Yasminy Taty vykúzlili nádhernú vianočnú pohodu. „Deti boli najzlatšie na svete! Môj syn to zahral tak profesionálne, že som sama bola prekvapená, ako si s kamerou rozumie. Aj krstný syn Noel bol roztomilý, najmladší člen rodiny tam totiž nesmel chýbať,“ opísala speváčka.

Anita nedávno vydala nový album s názvom Balans. V poradí tretí album speváčky a skladateľky obsahuje 17 autorských skladieb. Teraz sa už Anita teší na Vianoce, ktoré považuje za najkrajšie obdobie v roku. "Na Vianoce by nikto nemal byť sám a ja som šťastná, keď môžem tráviť tieto láskyplné sviatky s rodinou a s ľuďmi, ktorých ľúbim. Mám pocit, že na Vianoce aj tie najtvrdšie srdcia zmäknú a tak by to malo aj byť,“ uzatvára Anita Soul.

debata chyba
Viac na túto tému: #Anita Soul

+ Čaká vás náročná dlhá cesta, preto pozor na vyčerpanie pri šoférovaní.
Vyhýbajte sa zbytočným nákupom, môžete...

+ Najradšej by ste vo vode aj spali. Pozor však na mokré plavky a zápaly.
Zábava je dôležitejšia ako cena...