Kráľovná Alžbeta II. či Mariah Carey? Ako bábiky Barbie stoja rovnako, zato Claudia Schiffer...

Claudia Schiffer fanúšikom predviedla, ako vyzerá jej podoba, ktorú prepožičala bábikám Barbie.

07.12.2023 00:00
barbie Foto:
Claudia Schiffer, kráľovná Alžbeta II: a Mariah Carey ako Barbie bábiky.
debata

Výrobca hračiek Mattel venoval ikonickú bábiku Barbie modelke Claudii Schifferovej (53), ide už o štvrtú verzie bábiky s podobou modelky v poradí. Je to však prvá bábika, ktorá sa dá kúpiť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Na svojom Instagrame slávna rodáčka z Nemecka napísala: „Som nadšená, že môžem predstaviť jednu z prvých originálnych bábik Barbie z 90. rokov. Spolupráca s Mattelom bola úžasná.“ Upozorňuje tiež na fakt, že bábika má na sebe jej obľúbený model Versace. Pri fotografii bábiky Barbie Nemka zverejnila aj záber šiat, ktorý s veľkým úspechom predviedla na módnej šou v roku 1994.

V rozhovore pre magazín People povedala, že je surrealistické vidieť samú seba ako Barbie vzhľadom na fakt, že sa s nimi hrala celé detstvo. Hoci bábika sa dostala do predaja za cenu 160 eur, už je beznádejne vypredaná.

carey Čítajte viac Bez jej slávneho hitu by ani neboli Vianoce! Teraz má Mariah Carey aj svoju vianočnú Barbie. Koľko stojí?

Len pred pár dňami sa iná slávna dáma dočkala svojej Barbie, Mariah Carey. K vianočnej atmosfére tento rok pridala slávna hviezda práve vlastnú vianočnú Barbie. Na trh tak prišla pred sviatkami „Mariah Barbie“, ktorá sa dá kúpiť za 75 dolárov.

barbie Čítajte viac K deťom mieri bábika Barbie v podobe kráľovnej Alžbety II. ! Obzrite si ju

V roku 2022 sa k zákazníkom dostala aj Barbie v podobe britskej kráľovnej Alžbety II., Mattel ju vyrobil pri príležitosti 70. výročia nástupu britskej panovníčky na trón a bola súčasťou kolekcie Barbie Tribute Collection. Bábika Barbie s podobou kráľovnej je oblečená v šatách slonovinovej farby, ktoré prekrýva modrá šerpa zdobená miniatúrnymi medailónmi a stuhami. Bábika má na hlave korunku, ktorej predlohou sa stala korunka, ktorú mala na sebe britská panovníčka v deň svojej svadby. V USA sa predávala za 75 dolárov.

Claudia Schiffer  na móle v roku 1995.
Rok 1995: Topmodelka Claudia Schiffer (vpravo)...
+15Rok 1997: Topmodelka Claudia Schiffer.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Claudia Schiffer #kráľovná Alžbeta II.

+ Zabudnite na alkohol, pite ho len počas výnimočných chvíľ.
Začnite viac cestovať, získate tak spomienky na...

+ Robte veci, pri ktorých sa cítite šťastný, na ostatné zabudnite.
Úspech nie je všetko, avšak ak ho vyžadujete,...