Nielen Gere s Crawfordovou! Vo Vegas si vystrojil svadbu zástup celebrít, manželské šťastie nevydržalo takmer nikomu

Jennifer Lopez a Ben Affleck, Demi Moore a Bruce Willis a mnohé ďalšie slávne páry si povedali "áno" v Las Vegas.

11.12.2023 11:00
Cindy Crawford a Richard Gere Foto:
Cindy Crawford a Richard Gere ako manželia.
debata (1)

V roku 2022 si hneď dve svadby vystrojili Jennifer Lopez a Ben Affleck. Tá prvá sa odohrala práve v Las Vegas a išlo len o intímny obrad s ich najbližšími. Celebritná dvojica získala manželskú licenciu v Clark County v Nevade. Pre Lopezovú ide o štvrté manželstvo a Affleck sa oženil druhýkrát. Ich druhá svadba už bola veľkolepejšia a odohrala sa v lokalite Hampton Island Preserve, pozvaní na ňu boli rodinní príslušníci aj celebrity, okrem iných Kevin Smith či Matt Damon.

zväčšiť Ben Affleck a  Jennifer Lopez. Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Ben Affleck a Jennifer Lopez Ben Affleck a Jennifer Lopez.

„Kráľ rock'n'rollu“, Elvis Presley, sa stal v podstate vzorom celebrít pre svadby v Las Vegas. 1. mája 1967 sa oženil s Priscillou. Obaja si vymenili sľuby na krátkom ceremoniáli v hoteli Aladdin. Dodnes je vo Vegas množstvo imitátorov Elvisa, ktorí často slúžia ako "hudobné vsuvky“ na spontánnych svadbách.

Ben Affleck a Jennifer Lopez na premiére...
  Elvis Presley, jeho manželka  Priscilla, a...
+5Bruce Willis a Demi Moore.

Ešte o čosi skôr sa v slávnom meste v americkom štáte Nevada vzali Frank Sinatra a herečka Mia Farrow. Vzali sa v hoteli Sands v roku 1966, ale v roku 1968 sa rozviedli.

Jedno z najkratších manželstiev celebrít vo Vegas bolo manželstvo Britney Spearsovej a jej priateľa z detstva Jasona Alexandra. Obaja sa vzali v januári 2004 v tej istej kaplnke ako Lopez a Affleck, Little White Wedding Chapel. Už po 55 hodinách bolo manželstvo anulované.

Aj slávna Angelina Jolie a Billy Bob Thornton sa v roku 2000 zosobášili v Las Vegas. Herci spolu randili len pár mesiacov, kým sa rozhodli povedať si „áno“. V roku 2003 sa už rozvádzali.

zväčšiť Angelina Jolie a Billy Bob Thornton. Foto: SHUTTERSTOCK
Angelina Jolie a Billy Bob Thornton. Angelina Jolie a Billy Bob Thornton.

V decembri 1991 sa vo Vegas vydávala jedna z najžiadanejších modeliek sveta – Cindy Crawford. Jej ženíchom nebol nikto iný, než hollywoodsky idol Richard Gere. V roku 1995 sa aj toto manželstvo skončilo rozvodom.

Jedným z manželstiev, ktoré aj po svadbe vo Vegas vydržalo roky, bolo manželstvo Demi Mooreovej a Brucea Willisa. Pár sa zosobášil v roku 1987, rozišiel sa v roku 1998 a napokon sa rozviedol v roku 2000. Hereckí exmanželia sú rodičmi troch spoločných dcér Rumer (33), Scout (30) a Tallulah (28).

Bruce Willis a Demi Moore.
Bruce Willis a Demi Moore.
+3 Brooke Burns a Bruce Willis.

V máji 2019 sa hviezda kapely Jonas Brothers Joe Jonas a herečka Sophie Turner zosobášili v Las Vegas po odovzdávaní cien Billboard Music Awards. Na spontánnom obrade sa zúčastnil aj hviezdny DJ Diplo, ktorý svadbu naživo vysielal na Instagrame. Nasledujúci rok v júni si dvojica vystrojila druhú svadbu vo Francúzsku. Aktuálne sú v rozvodovom konaní.

zväčšiť Carmen Electra a Dennis Rodman. Foto: Profimedia
Carmen Electra a Dennis Rodman Carmen Electra a Dennis Rodman.

V Las Vegas sa zosobášili aj Nicolas Cage a Riko Shibata, David Harbour a Lily Allen, Carmen Electra a Dennis Rodman, Shia LaBeouf a Mia Goth, Joan Collins a Peter Holm či Pamela Anderson a Rick Salomon.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #manželstvo #Las Vegas #Cindy Crawford

+ Najlepšie urobíte, ak sa nad dnešnými starosťami povznesiete.
Diverzifikácia príjmov môže zabezpečiť finančnú...

+ Zdravého ducha si udržíte čerstvou citrusovou šťavou a úsmevom.
Vo financiách myslite racionálne, vysoký...