Na tieto zábery sme čakali celý rok! Pohľad na kráľovských drobcov stojí za to. A čo ešte ich mama, sviatočná Kate

Po roku sa opäť oči Britov v predvianočnom čase upierali na Westminsterské opátstvo, kde sa konalo tradičné sviatočné spievanie kolied, ktoré je organizované kráľovskou rodinou.

09.12.2023 14:48
kate Foto:
Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte, princom Georgeom a princom Louisom na podujatí Together At Christmas vo Westminsterskom opátstve.
debata (9)

Ide o srdcovú záležitosť princeznej Kate a celej jej 5-člennej rodiny, ktorá sa na podujatí s názvom Royal Carrols: Together at Christmas, zúčastňuje každý rok.

Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,...
Princezná Kate na podujatí  Together At...
+16Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,...

Záznam z večera odvysiela televízia ITV na Štedrý deň a už tradične patrí k britským Vianociam. Tohtoročnými hosťami podujatia vo Westminsterskom opátstve, ktoré sa uskutočnilo 8. decembra sa stali pôrodné asistentky, ale aj škôlkari a projekt tento rok podporí najmä tých, ktorí sa venujú rozvoju malých detí, čo je srdcovou témou manželky princa Williama.

zväčšiť Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,... Foto: SITA/AP, Chris Jackson
Britain Royals Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte, princom Georgeom a princom Louisom na podujatí Together At Christmas vo Westminsterskom opátstve.

Hviezda večera, 41-ročná Kate, na piatok zvolila bledé farby, pred objektívy a kamery dorazila v bielom kabáte značky Chris Kerr, pod ktorým mala oblečené nohavice Holland Cooper. Sviatočný vzhľad doplnila kabelkou Strathberry, lodičkami a náušnicami Van Cleef and Arpels.

zväčšiť Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,... Foto: Aaron Chown / PA Images / Profimedia
kate Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte, princom Georgeom a princom Louisom a manželom, princom Williamom na podujatí Together At Christmas vo Westminsterskom opátstve.

Zrak verejnosti sa upieral aj smerom k trom potomkom princa a princeznej z Walesu. 8-ročná Charlotte mala na sebe kabátové šaty v gaštanovej farbe, ktoré ladili s hnedou kravatou, ktorú mal jej otec, princ William. 10-ročná princ George nasledoval kroky svojho otca v tmavom obleku a kravate, zatiaľ, čo najmladší, 5-ročný Louis (5) mal oblečený tmavomodrý kabátik a nohavice v rovnakej farbe.

zväčšiť Pippa Matthews Middleton a jej manžel na... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Britain Royals Pippa Matthews Middleton a jej manžel na podujatí Together At Christmas vo Westminsterskom opátstve.

Na podujatí vystúpili aj celebrity, ktorým princezná z Walesu osobne poďakovala za účasť – držiteľovi Oscara Jimovi Broadbentovi či speváčke Beverley Knightovej a Adamovi Lambertovi.

Ale pred objektívmi sa ukázali aj ďalší členovia kráľovskej rodiny, princezná Beatrice s manželom Edoardom Mapelli Mozzim a jeho synom Christopherom, ktorý pochádza z jeho predošlého vzťahu. Prišla aj Sophie, vojvodkyňa z Edinburghu či princezná Eugenie. A nechýbali ani zástupcovia rodiny Middletonovcov, tento rok sa medzi pozvanými hosťami ukázala sestra princeznej Kate, Pippa Matthews Middleton (40) s manželom.

© Autorské práva vyhradené

9 debata chyba
Viac na túto tému: #princ William #princ George #princezná Kate #Westminster Abbey

+ Najradšej by ste vo vode aj spali. Pozor však na mokré plavky a zápaly.
Zábava je dôležitejšia ako cena...

+ Vyskúšate termálne kúpele a masáže. Telo vám bude neskutočne vďačné.
Nepodceňujte svoje pracovné...