Patrick Dempsey bez svojich sexi šedín? Páčil by sa miliónom žien aj tak? Posúďte!

Patrick Dempsey stále priťahuje na červených kobercoch pohľady pre svoj sexi vzhľad, ktorým očaril milióny fanúšičiek ako sexi lekár z Kliniky Grace.

20.12.2023 00:00
Patrick Dempsey Foto:
Patrick Dempsey vo filme Ferrari.
debata

Šedivé vlasy sú jeho poznávacím znamením, o tie však prišiel, keď si ich nechal odfarbiť. Nie, neľakajte sa, nešlo o trvalú zmenu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick Dempsey (@patrickdempsey)

57-ročný herec si nechal odfarbiť vlasy na blond kvôli úlohe v novom filme Ferrari (ktorý mal pred pár dňami premiéru), v ktorom stvárňuje talianskeho pretekára Piera Taruffiho. Priznal však, že radšej mal zvoliť parochňu, pretože kombinácia farbenia a častého nosenia prilby spôsobila, že mu vlasy začali padať.

Pre magazín Radio Times povedal: „Mal som mať parochňu, pretože som si zafarbil vlasy a začali mi vypadávať kvôli prilbe, ktorú som stále nosil na hlave,“ prezradil seriálový doktor Derek Shepherd z Kliniky Grace.

Patrick Dempsey Čítajte viac Už pár týždňov má titul najsexi muža planéty. Jasné, je to fešák, ale príťažlivosť mu dodáva aj... táto štvorica

Pre americký magazín Vanity Fair povedal: „Bol to veľmi náročný proces. Keďže sme boli vtedy v ére kovidu, nemal som dosť času na to, aby som si dal vyrobiť parochňu. Mal som aj taký týždeň, kedy sa na mojej pokožke hlavy objavili pľuzgiere, pretože mi ju spálili, ale potom sa nám to konečne podarilo.“ Ako dodal, kým „trafili“ správny imidž pre jeho filmovú postavu, poriadne sa zapotili.

Zľava: Herci Patrick Dempsey, Shailene Woodley,...
Herečka Penelope Cruz v kreácii Chanel Haute...
+5Herec Patrick Dempsey a jeho manželka Jillian...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ferrari #Patrick Dempsey

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...