Meghan a Harry sa síce od kráľovskej rodiny odstrihli, ale túto vianočnú tradíciu dodržiavajú! Týka sa darčekov

Aj keď princ Archie a princezná Lilibet neoslávia Vianoce so svojím starým otcom kráľom Karolom III., počas sviatočného obdobia si Harry a Meghan do Kalifornie priniesli jednu tradíciu, ktorá sa roky dodržiava v kráľovskej rodine.

22.12.2023 00:00
princ Harry, vojvodkyňa Meghan Foto: ,
Záber, ktorý zachytáva princa Harryho a jeho manželku Meghan, vojvodkyňu zo Sussexu v rámci dokumentu Netflix nazvanom Harry & Meghan a režírovanom Liz Garbusovou.
debata

Vo svojich spomienkach Spare (Náhradník), ktoré vyšli začiatkom roka, vojvoda zo Sussexu opísal, že niektoré z darčekov otvárajú na Štedrý večer. Pritom v USA aj v Británii sa darčeky otvárajú až ráno 25. decembra.

william, kate Čítajte viac Naozaj mohol prst princa Louisa na rodinnej fotografii spustiť také hysterické reakcie? Skončite s tým, vyzývajú fanúšikovia Williama a Kate

Túto tradíciu, keď si kráľovská rodina vymieňa darčeky na Štedrý večer, spopularizovala kráľovná Viktória a princ Albert vďaka ich nemeckým predkom. O prežitých Vianociach v roku 2020 princ Harry v knihe prezradil: "Vzali sme Archieho, aby našiel vianočný stromček v Santa Barbare. Kúpili sme jeden z najväčších smrekov, aký mali. Priniesli sme ho domov, postavili v obývačke. Úžasné. Stáli sme za ním, obdivovali ho a ďakovali za požehnania. Nový domov. Zdravý chlapec.

Britain Royals Čítajte viac Aký nepomer! William a Kate vianočným záberom chytili za srdce milióny ľudí. Karol III. a Camilla? Šliapli vedľa, to číslo je bieda

A ešte dodal: „Bol Štedrý večer. Facetimovali sme s niekoľkými priateľmi vrátane niekoľkých v Británii. Sledovali sme, ako Archie behá okolo stromčeka. A otvárali sme darčeky. Dodržiavame rodinnú tradíciu Windsorovcov.“

Ostatní členovia kráľovskej rodiny trávia Štedrý večer tradične v Sandringhame. Harry a Meghan tu so zvyškom rodiny netrávili Vianoce od roku 2018.

Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,...
Princezná Kate na podujatí  Together At...
+16Princezná Kate s deťmi, princeznou Charlotte,...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ Harry #vojvodkyňa Meghan

+ V blízkej dobe budete mať problémy s krížami, dávajte si pozor na prievan.
Práca vás baví, živý aj napĺňa. Máte...

+ Dlho strávený čas na telefóne, či internete vám vôbec neprospieva.
Myslíte si, že šťastie vás bude vždy...