Hercovi z hitu Diabol nosí Pradu sa dostala na stôl pochúťka zo Slovenska! Vychválil ju do nebies, na Instagrame ho sledujú milióny

Herca Stanleyho Tucciho poznajú fanúšikovia filmových hitov ako Diabol nosí Pradu, Hry o život, Kingsman či Transformers.

22.12.2023 10:04
Herec Stanley Tucci Foto: ,
Herec Stanley Tucci.
debata (8)

Okrem herectva je však 63-ročný Američan aj nadšeným kuchárom a gurmánom a vo svojej kuchyni natáča príspevky na tému varenia, na Instagrame ho sledujú 4 milióny ľudí. A k tým všetkým sa dostal aj jeho nedávny príspevok, v ktorom sa na jeho stôl dostala slovenská údená slanina.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Stanley Tucci (@stanleytucci)

Známy herec drží v ruke nôž a do kamery vychvaľuje výrobok od svojej kamarátky Martiny, ktorý priniesla zo Slovenska – príspevok nazval Slovakian Bacon. Vo videu odznelo, že slaninu má od Martininho otca, ktorý ju naloží na štyri dni do soli, rasce aj cesnaku, následne ju 12 hodín údi. Po celý čas je vidieť v jeho tvári značné nadšenie, že sa k nemu na stôl takáto pochúťka dostala.

Pod jeho videom sa následne začali množiť pozitívne komentáre, príspevok už označilo takmer 100 000 ľudí. Reagovalo aj množstvo Slovákov, ktorí opisujú, že slaninu takto doma pripravujú takisto. Zároveň herca nabádajú, aby na Slovensko prišiel a ochutnal mnohé ďalšie pochúťky, ktoré naša krajina ponúka.

Herec má za sebou náročné obdobie. Jeho prvá manželka zomrela v roku 2009 na rakovinu prsníka, on sám s týmto ochorením takisto pred pár rokmi bojoval. V roku 2011 sa opäť oženil, so súčasnou manželkou vychováva 8-ročné dvojičky. Z manželstva s prvou ženou má herec tri už dospelé deti.

© Autorské práva vyhradené

8 debata chyba
Viac na túto tému: #Stanley Tucci

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...