Milé gesto pre objektívy! Od kráľa Karola či Kate? Jedného z nich sa už podarilo fotografom zachytiť, ako sa zotavuje po operácii

Britský panovník a princezná z Walesu majú za sebou chirurgické zákroky, po ktorých sa už zotavujú v domácej opatere.

04.02.2024 17:57
Britský kráľ Karol III. a princezná Kate  koláž Foto:
Britský kráľ Karol III. a princezná Kate.
debata (3)

Kráľa Karola III. (75) fotografi zachytili objektívmi prvý raz po absolvovaní operácie prostaty. Podľa britských médií bol v dobrej nálade a dokonca zakýval fotografom, keď išiel na prechádzku so svojou manželkou, kráľovnou Camillou (76). Obaja sa v nedeľu zúčastnili bohoslužby v kostole sv. Márie Magdalény v Sandringhame.

zväčšiť Kráľa Karola III.  fotografi zachytili  na... Foto: SITA/AP, Joe Giddens
karol Kráľa Karola III. fotografi zachytili na prechádzke v Sandringhame, po jeho boku nechýbala manželka.

Ako informuje „The Telegraph“, britský panovník sa po zákroku zotavuje na kráľovskom panstve v Sandringhame od minulej stredy. Z Londýna sa do Norfolku prepravil helikoptérou, aby sa po operácii mohol v pokoji zotaviť.

Princezná Kate  koláž Čítajte viac Pozrite sa do súkromnej nemocnice, kde sa lieči princezná Kate! Poskytuje luxus 5-hviezdičkového hotela

Britské médiá píšu, že kráľ sa zrejme niekoľko týždňov nebude oficiálne objavovať na verejnosti. Veľkú časť svojich povinností však bude vykonávať z domu.

Kráľ Karol III. a jeho manželka, kráľovná Camilla Čítajte viac Kráľ Karol III. strávil v nemocnici už tri noci. Koľkokrát ho navštívila jeho manželka Camilla?

Camilla opäť stojí pevne po jeho boku. Počas štyroch dní, ktoré panovník strávil v súkromnej nemocnici v Londýne, ho manželka navštívili štyri razy.

Princezná Kate Čítajte viac Británia v pozore! Princezná Kate leží v nemocnici, má za sebou operáciu

V domácom prostredí sa už po operácii v oblasti brucha zotavuje aj princezná Kate. Manželku princa Williama doteraz nezachytili ani fotografi. O dôvode operácie princeznej Kate britská monarchia neinformovala. Okamžite po zverejnení správy o jej hospitalizácii sa začalo skloňovať slovo rakovina, šírili sa rôzne špekulácie a obavy o zdravie trojnásobnej mamy. Následne sa už na túto tému vyjadrili na sociálnych sieťach viacerí kráľovskí korešpondenti a výslovne zdôraznili, že princezná Kate nemá rakovinu – viac tu. Kate sa podľa bristkých médií zotavuje v rodinnom sídle vo Windsore.

Princezná Kate sa objavila v červenom kostýme z...
Princezná Kate z Walesu na návšteve Royal...
+30Princezná z Walesu, Kate, v šatách od Victorie...

Princezná bude potrebovať niekoľko mesiacov na úplnú rekonvalescenciu, píšu britské médiá. Očakáva sa, že sa k svojim povinnostiam spojeným s funkciou vráti najskôr v apríli po Veľkej noci.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba

+ Ak vás niečo desí, rýchlo to spravte, potom vás už nebude mať čo desiť.
Nákup kvalitných vecí za dobrú cenu...

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...