Po princovi Williamovi sa do povinností pustila už i Camilla! Prehovorila aj o manželovi, jeho stav opísala ako...

Kráľovná Camilla hovorila s ľuďmi na charitatívnom koncerte v katedrále v Salisbury v južnom Anglicku.

09.02.2024 11:00
camilla Foto: ,
Camilla hovorila s ľuďmi na charitatívnom koncerte v katedrále v Salisbury v južnom Anglicku.
debata

Britskému kráľovi Karolovi III. sa darí dobre, povedala vo štvrtok jeho manželka, kráľovná Camilla podľa agentúry Reuters. Na verejnej akcii sa objavila prvýkrát od pondelka, keď kráľovský palác oznámil, že 75-ročný panovník trpí rakovinou. Camilla hovorila s ľuďmi na charitatívnom koncerte v katedrále v Salisbury v južnom Anglicku. „Za daných podmienok sa mu vedie mimoriadne dobre,“ povedala a dodala, že kráľa veľmi dojali listy a správy vyjadrujúce podporu, ktoré mu ľudia posielajú.

zväčšiť Camilla hovorila s ľuďmi na charitatívnom... Foto: SITA/AP, Chris Jackson
Britain Royals Camilla hovorila s ľuďmi na charitatívnom koncerte v katedrále v Salisbury v južnom Anglicku.

Karolov starší syn a následník trónu princ William v stredu poďakoval britskej verejnosti za milé odkazy určené jeho otcovi. Poďakoval tiež za podporu, ktorú ľudia prejavujú jeho manželke Kate, ktorá nedávno podstúpila brušnú operáciu. Kate zákrok absolvovala 16. januára a potom dva týždne strávila v nemocnici. Medzitým kráľ Karol III. bol na zákroku kvôli zväčšenej prostate.

Princ William, princ z Walesu Čítajte viac S bratom sa nestretol, namiesto toho vítal v Londýne slávneho herca. Na leteckom gala princ William odkázal: Ďakujeme za všetky vaše správy!

V pondelok Buckinghamský palác oznámil, že lekári mu pri testoch zistili rakovinu. Palác nezverejnil, o akú rakovinu ide, nejde však o karcinóm prostaty. Kráľ sa počas liečby nebude zúčastňovať verejných akcií, v úradovaní ale pokračuje, oznámil Buckinghamský pa­lác.

debata chyba
Viac na túto tému: #kráľovná Camilla

+ Vyskúšate masáž a zrelaxujte sa, chýba vám oddych, ktorý potrebujete.
Cestovné poistenie bude najlepším...

+ Dnešná atmosféra bude uvoľnená s podtónom humoru a smiechu.
Komunikujte efektívne so svojimi...