Hollywoodsku legendu Hackmana odfotili po 20 rokoch: Po jeho boku stále rovnaká žena, hviezda Francúzskej spojky má 94 rokov a takto vyzerá dnes

Po bezmála dvoch dekádach sa podarilo fotografom zvečniť jednu z legiend hollywoodskeho filmového sveta. Herec Gene Hackman, dvojnásobný držiteľ Oscara, sa objavil na verejnosti aj s manželkou.

03.04.2024 17:28
debata
Hollywoodsky herec Gene Hackman a jeho manželka... Foto: Profimedia
Gene Hackman a jeho manželka Betsy Arakawa Hollywoodsky herec Gene Hackman a jeho manželka Betsy Arakawa sa koncom marca objavili v Santa Fe v Novom Mexiku. Hackman oslávil 94. narodeniny.

Dnes 94-ročného rodáka z Kalifornie zachytili objektívy v Santa Fe, keď sa aj so svojou polovičkou Betsy Arakawa vybral kúpiť si kávu a zastavili sa spoločne na malé občerstvenie. Hackman si pri chôdzi pomáhal paličkou a následne zamieril do automobilu. Keď jeho manželka zbadala objektívy, vyčarila na tvári úsmev. Po boku deväťdesiatnika pôsobí veľmi čiperne a mladistvo. Nie je to však zvláštne, vekový rozdiel medzi Hackmanom a jeho druhou manželkou je 32 rokov.

860313670 Čítajte viac Deti Michaela Jacksona opäť spolu, v Londýne boli stredobodobom pozornosti: Takto vyrástli potomkovia kráľa popu

Hackman, ktorý má doma dve sošky Oscara – za výkony vo filmoch Francúzska spojka a Nezmieriteľní – a množstvo ďalších cien, si rodáčku z Havaja vzal v roku 1991. Ich láska sa však začala omnoho skôr. Do spoločnosti ju brával už v časoch, keď bol ešte ženatý s prvou partnerkou Faye Malteseovou. Spolu majú aj tri deti. S Betsy sa spoločného potomka už nedočkali.

Hollywoodsky herec Gene Hackman a jeho manželka...
Hollywoodsky herec Gene Hackman a jeho manželka...
+3Hollywoodsky herec Gene Hackman sa objavil po...

Hackman a Arakawa sa naposledy na verejnosti oficiálne objavili v roku 2003 na vyhlásení cien Zlatý glóbus. Herec si vtedy prevzal špeciálnu cenu Cecila B. DeMilla. Na svojom konte má desiatky titulov, mnohé z nich dnes už kultové snímky ako Nepriateľ štátu, Bez východiska či Firma alebo Absolútna moc. O jeho súkromnom živote sa však vždy vedelo veľmi málo. Bolo to z hercovej strany cielené.

zväčšiť Herec Gene Hackman a jeho manželka Betsy... Foto: Profimedia
761558598 Herec Gene Hackman a jeho manželka Betsy Arakawa na zábere z roku 1984.

„Vždy som bol človek, ktorý si stráži súkromie. Aj keď mám prácu, ktorá ma vystavuje na očiach verejnosti. Ale neverím, že len preto, že ste herec, ste povinný poskytnúť verejnosti každý detail svojho osobného života,“ uviedol v minulosti Hackman. „Vážim si svoje súkromie a oceňujem okamihy, ktoré mám mimo reflektorov,“ doplnil vtedy tiež.

Pozrite si tiež
Maštalír a Bebjak exkluzívne o Smršti: Filmári sú kronikári, spoločnosti môžu pomôcť
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #manželka #paparazzi #hviezdy po rokoch #Gene Hackman

+ V domácnosti robte všetko naopak, oddychujte a zadeľte prácu deťom.
Poprosíte kolegu, aby za vás...

+ O svojich nedostatkoch sa rozhodnete rozprávať, čo vám veľmi pomôže.
Kontrola pravidelných platieb je na...