Hviezda Dallasu v Prahe! Pozrite sa, v akej forme sa predviedol slávny Bobby Ewing fanúšikom. Pred pár dňami oslávil 75

Čo priviedlo amerického herca Patricka Duffyho k našim susedom?

06.04.2024 18:10
Patrick Duffy Foto:
Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe.
debata

Slávny Bobby Ewing zo seriálu Dallas potešil fanúšikov u našich susedov. Stal sa hlavnou hviezdou piatkového otvorenia 5. ročníka Comic-Conu v Prahe.

Patrick Duffy Čítajte viac Patrick Duffy oslavuje 75! Keď mu rakovina vzala manželku, v ďalšiu lásku neveril. Dnes je šťastný a zamilovaný do kolegyne

Ako povedal pre CNN Prima News, v Prahe je po prvý raz v živote. Počas voľnej soboty si tak užil mesto. „Mám voľnú sobotu a v nedeľu som zasa na Comic-Cone. V sobotu omrknem pamiatky. Mám pri sebe úžasných ľudí, ktorí poznajú Prahu a ukážu mi ju. Som ako otvorená kniha. Nemám plán,“ uviedol Duffy pre televíziu. V nedeľu tak bude opäť na podujatí Comic-Con. Ako vidieť na videu, 75-ročný herec je vo skvelej forme a čas s fanúšikmi si počas prvého dňa užil.

zväčšiť Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe. Foto: Profimedia
Patrick Duffy Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe.

Americký herec Patrick Duffy, ktorý sa narodil 17. marca 1949, je známy z rôznych televíznych produkcií. Preslávil sa najmä ako Bobby Ewing zo seriálu Dallas, ktorý pred rokmi k obrazovkám lákal milióny divákov. Duffy účinkoval tiež v sitcome Krok za krokom, kde si zahral otca početnej rodiny Franka Lamberta alebo v seriáli Báječní a bohatí.

V roku 2017 ovdovel po tom, čo jeho manželka, baletná tanečnica Carlyn Rosser, podľahla rakovine. Ako naznačil pre magazín People, nemyslel si, že ešte niekedy stretne lásku, no život ho poučil, že nič nie je nemožné. V roku 2020 potvrdil pre americké médiá nový vzťah. Jeho vyvolenou sa stala o pár rokov mladšia kolegyňa, herečka Linda Purl, ktorú dobre poznajú najmä americkí diváci zo seriálového hitu Šťastné dni. Sú spolu dodnes.

zväčšiť Patrick Duffy a jeho partnerka Linda Purl. Foto: Profimedia
Patrick Duffy Patrick Duffy a jeho partnerka Linda Purl.
Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe.
Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe.
+1Patrick Duffy na podujatí Comic-Con v Prahe.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Patrick Duffy

+ Plánujte spoločné aktivity, aby ste prehĺbili vaše puto a porozumenie.
Skúste si kúpiť žreb, možno je váš deň a...

+ Nájdite si hocijakú aktivitu, ktorá vás baví a venujte sa jej aspoň hodinu denne.
Peniaze vám začali ubúdať, je...