Volám sa Fin Affleck, prihovorila sa ratolesť slávnych rodičov. Dcéra Seraphina je, zdá sa, minulosťou

Len nedávno sme upriamili pozornosť na jednu z ratolestí speváka Stinga. Jeho dcéra Eliot Sumner sa ešte v roku 2015 pred médiami označila za nebinárnu osobu a požiadala médiá, aby ju oslovovali zámenom "oni". Vo svete celebritných detí nie je prvá a určite nie posledná.

12.04.2024 00:00
Herečka Jennifer Garner a jej dcéra Seraphina Foto:
Herečka Jennifer Garner a jej dcéra Seraphina na zábere z roku 2022.
debata (4)

Najnovšie sa rady nebinárnych osôb rozšírili aj vďaka jednému z potomkov známeho hollywoodskeho páru – herečky Jennifer Garnerovej a herca Bena Afflecka. Nedávny pohreb a posledná rozlúčka s otcom hollywoodskej herečky sa stala miestom, kde Fin, kedysi Seraphina, urobili verejný „coming out“.

Eliot Sumner Čítajte viac Ani žena, ani muž, volám sa Eliot a som človek: Ratolesť speváka Stinga na premiére medzi hviezdami, ako víla žiarila Dakota Fanning

„Dobrý deň, volám sa Fin Affleck,“ zaznelo od rečníckeho pultu v priestoroch metodistického kostola. Britský Daily Mail zverejnil aj fotografie, na ktorých je Fin oblečený v čiernom obleku, s bielou košeľou a kravatou. Náznaky zmeny mena a identity sa objavili už v minulých mesiacoch. Paparazzovia napríklad zachytili 15-ročné dieťa Afflecka a Garnerovej s ruksakom s novým menom Fin. Krátky účes a obliekanie podľa médií nahrávajú informáciám, že kedysi Seraphine sa rozhodla pohlavne sa nevyhraňovať.

Fin Affleck, kedysi Seraphina nastupuje do auta... Foto: Profimedia
Fin Affleck, kedysi Seraphina Fin Affleck, kedysi Seraphina nastupuje do auta slávnej mamy.

Podobnú skúsenosť má za sebou aj spomenutý Eliot Sumner, dieťa (pri narodení dcéra) speváka Stinga a producentky Trudie Stylerovej. V roku 2015 v rozhovore pre The Evening Standard Eliot uviedli, že neverí v žiadne nálepky a označenia a jediné, s čím sa dokáže identifikovať je označenie hudobník. „Myslím, že celý život sme sa možno snažili zistiť … čo sme. Ale neveríme, že by sa niekto mal cítiť nútený mať na sebe akýkoľvek druh značky, štítok. So všetkými by sme mali zaobchádzať rovnako. Nechceme byť jedna konkrétna vec, všetci sme ľudia,“ odznelo vtedy v rozhovore.

Biden US South Korea Čítajte viac Veľká rana pre Angelinu? Jedno z detí sa sťahuje k Bradovi Pittovi. Za rozhodnutím stojí...

Medzi ďalšie deti slávnych osobností, ktoré sa identifikujú s rodovo neutrálnymi zámenami alebo prešli podobnými procesmi identity, patria napríklad deti herečky Charlize Theronovej, ale tiež napríklad dcéra Emme speváčky Jennifer Lopezovej. Podobné informácie sa objavili aj o Shiloh, dcére Angeliny Jolieovej a Brada Pitta.

Na nákupoch s Lopezovou? Afflecka bavia asi ako priemerného chlapa
Video
Zdroj: Profimedia

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #Ben Affleck #Jennifer Garner #nebinárny

+ Malé prekvapenia a spontánne gestá prinášajú do vzťahu radosť a zábavu.
Peniaze vás neurobia natoľko šťastným,...

+ Plánujte spoločné aktivity, aby ste prehĺbili vaše puto a porozumenie.
Skúste si kúpiť žreb, možno je váš deň a...