Tam hore je veselo, píšu fanúšikovia. Archívny záber Laufera a Gotta, ktorý zverejnila vdova Ivana, vyvolal silnú vlnu reakcií

Tam hore teraz musí byť veselo, v tomto duchu píšu fanúšikovia komentáre na spomienkový záber Josefa Laufera a Karla Gotta.

23.04.2024 08:21
Josef Laufer Foto:
Herec a spevák Josef Laufer na zábere z roku 2004.
debata (2)

Počas víkendu zomrel po dlhej chorobe český spevák a herec Josef Laufer. Interpret hitu Sbohem, lásko, já jedu dál mal 84 rokov.

Josef Laufer Čítajte viac Zomrel legendárny český herec Josef Laufer, známy postavou Kohna v sérii Kameňák

Pred pár hodinami si na zosnulého speváka, ktorého diváci poznajú aj z filmov ako Starci na chmelu či z Kameňáku, na sociálnej sieti zaspomínala aj Ivana Gottová. Pre fanúšikov našla spomienkovú fotografiu z rodinného archívu. Sú na nej zachytení ako Karel Gott tak aj Josef Laufer vo skvelej nálade, so širokými úsmevmi na perách. „Milý Pepíku, už sa tam hore smejete spolu. Budeme spomínať s najväčšou láskou. Ivana.“ Ako vdova po Gottovi prezradila, ide o záber z oslavy 80. narodenín jej manžela. Fotografia sa u fanúšikov stretla s veľkým záujmom, reagujú na ňu tisíce.

Ivana Gottová s fanúšikmi jej zosnulého manžela komunikuje pravidelne, pred pár dňami ich informovala o oneskorení otvorenia múzea Villa Gott, ktoré vzniká vo vile na pražskej Bertramke, kde Gott žil od roku 1974 až do roku 2019. Tá mala byť verejnosti sprístupnená už na jeseň 2024, napokon sa tak stane až v roku 2025.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #Karel Gott #Josef Laufer

+ Ste krásna/ny a pokiaľ to niekto nedokáže oceniť, tak sa tým netrápte.
V práci sa vám bude len a len dariť, ste...

+ Domáce bylinkové čaje sú výborná náhrada sirupov či sladených nápojov.
Mali by ste začať uvažovať o zmene...