Monogamia? Shakira jasne povedala, čo si o nej myslí

V roku 2022 hviezdny pár Shakira (47) a Gerard Piqué (37) oznámili rozchod.

06.05.2024 00:00
Shakira Foto: ,
Speváčka Shakira oblečená v kreácii Versace.
debata

Slávna speváčka sa s rozpadom vzťahu vysporiadala aj vďaka hudbe. A hoci ju médiá dávali dohromady s niekoľkými slávnymi mužmi, oficiálne je stále single. Ale na otázky týkajúce sa lásky či vzťahov odpovedá všeobecne. A v rozhovore pre magazín Marie Claire uvažuje aj o monogamii.

Partneri Gerard Pique a Shakira.
Gerard Pique a Shakira v roku 2019.
+4Gerard Pique a Shakira v roku 2019.

„Monogamia je utópia,“ vysvetľuje v rozhovore. „Ale našla som protiváhu cez lásku mojich fanúšikov a mojich detí a mojich skutočných priateľov.“ Oscar Wilde povedal, že priateľstvo je najčistejšia forma lásky a ja to cítim rovnako. Trvá dlhšie – aspoň podľa mojich skúseností," povedala.

Gerard Pique Čítajte viac Shakira sa pustila do svojho ex a vlastne aj do športovcov! Gerard Piqué a empatia?

Napriek trpkej skúsenosti s Piquém na lásku stále verí. „Nemôžem povedať, že neverím v lásku, pretože po päťdesiatich spoločných rokoch vidím svojich rodičov. Ako sa navzájom pozerajú do očí a držia sa za ruky a nevedia bez seba žiť. Videla som takú lásku, len ja som nemala také šťastie.“

Shakira s Gerardom Piquém spoznala vďaka MS vo futbale v roku 2010, ktoré sa konali v Juhoafrickej republike. K šampionátu Shakira naspievala pieseň Waka Waka (This Time for Africa). Pár sa prvý raz stretol počas nakrúcania klipu k spomínanej skladbe na jar 2010. Kolumbijská speváčka v júni 2022 potvrdila, že po 11-ročnom vzťahu a dvoch spoločných deťoch už netvorí so slávnym futbalistom pár.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Shakira

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...