30 rokov manželstva, 5 detí a teraz... končí sa ďalšie hollywoodske manželstvo. A nech zaplatí za môjho právnika, žiada manželka

Ďalší rozvod po dlhoročnom spolužití a manželstve práve prebieha v Hollywoode. Po tridsiatich rokoch podala žiadosť o rozvod manželka známeho režiséra Sama Raimiho.

10.05.2024 00:00
NY Premiere of "Boy Kills World" Foto: ,
Režisér a producent Sam Raimi.
debata (3)

Tvorca, ktorého preslávila trilógia Evil Dead, ale tiež trilógia Spider-Man s Tobeym Maguierom či Doktor Strange alebo Mocný vládca Oz, bol s Gillian Greeneovou ženatý od roku 1993.

Speváčka Rita Ora na after-párty po MET Gala v odhaľujúcom modeli. Čítajte viac Pekného slova na seba asi nenašla, nezachránili to ani odhalené prsia... hviezda, ktorá mieri do Bratislavy, skrátka šliapla vedľa

Gillian je sama príležitostnou herečkou a dcérou herca Lornea Greenea. Objavila sa aj v niektorých Raimiho filmoch, napríklad Crimewave či Smrteľné zlo II, dvojica sa poznala už niekoľko rokov pred svadbou a tvorila pár ešte v 80-tych rokoch. Dvojica má spolu päť detí – Henry, Lorne, Emma, Schooley, and Dashiell. Správa o konci ich manželstva pre mnohých bola šokom.

Režisér a producent Sam Raimi a jeho manželka... Foto: ČTK / AP / John Shearer
723864423 Režisér a producent Sam Raimi a jeho manželka Gillian Greene na zábere z roku 2013.

Päťdesiatšesťročná Greene uvádza vo svojej žiadosti o rozvod ako dôvod neprekonateľné rozdiely. Prekvapili však aj ďalšie detaily, ktoré médiá získali z rozvodových papierov. Gillian Greene žiada o finančnú podporu od svojho manžela a zároveň požiadala súd o ukončenie Raimiho možnosti dostať alimenty od nej. Žiada tiež, aby Raimi uhradil poplatky za jej právneho zástupcu.

Herec Bill Skarsgard stvárnil hlavnú rolu vo...
Režisér a producent Sam Raimi.
+6Zľava: Moritz Mohr, Andrew Koji, Famke Janssen,...

Sam Raimi sa len nedávno objavil na premiére filmu Boy Kills World, ktorý spoluprodukoval. Trailer k nemu si pozrite nižšie.

Trailer k filmu Boy Kills World
Video
Zdroj: BONTONFILM

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #deti #rozvod #manželka #alimenty #Sam Raimi

+ Dajte svoj život do rovnováhy aj čo sa týka zdravého životného štýlu.
Sledujte trh, aby ste mali prehľad o...

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...