Dočkali sa! Bieberovci oslavujú šťastnú novinu, zábery z Instagramu plné lásky dojímajú fanúšikov

Dočkali sa. Hviezdny párik Hailey a Justin Bieberovci sa stanú rodičmi. Potvrdili to sami na sociálnej sieti pred pár dňami.

10.05.2024 12:30
Spevák Justin Bieber a jeho manželka Hailey... Foto: ,
Spevák Justin Bieber a jeho manželka Hailey Bieber.
debata

Kanadský rodák a jeho americká manželka zverejnili na Instagrame krátke umelecké video, na ktorom spolu tancujú, objímajú sa a v jednom momente si Hailey drží zaoblené bruško. Žiadne ďalšie detaily – teda ani obdobie tehotenstva či pohlavie dieťatka – však zatiaľ nezverejnili.

NY Premiere of "Boy Kills World" Čítajte viac 30 rokov manželstva, 5 detí a teraz... končí sa ďalšie hollywoodske manželstvo. A nech zaplatí za môjho právnika, žiada manželka

Párik sa vzal v roku 2018 a podľa viacerých médií sa zdá, že krátky film vznikol počas ich obnovenia manželských sľubov, ktoré absolvovali pár mesiacov pred oslavami manželského výročia. To pripadá na júl. Pod príspevkom sa nachádza množstvo komentárov a odkazov, väčšina z nich nadšených a pozitívnych. Mnohí páriku gratulujú a tiež želajú veľa lásky aj do budúceho života.

Dvadsaťsedemročná Hailey Bieber sa v minulosti viackrát vyjadrila na margo tehotenstva a spoločného potomka. Zvyčajne však išlo o veľmi zahmlené výroky a málokedy chcela niečo špecifikovať.

S Bieberom sa však podľa zdrojov z ich okolia usilovalo o dieťa už nejaký čas. Obaja sú veriaci a najmä Justin Bieber je známy tým, že je pre neho rodina a náboženské hodnoty veľmi dôležité. Pomohli mu aj v období, keď nezvládal celkom svoju slávu a mal na konte sériu škandálov.

Herečka Zendaya v prvom z jej večerných lookov...
Herečka Demi Moore bola opäť neprehliadnuteľná.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #Justin Bieber #Hailey Bieber