Zamotal hlavu Anistonovej aj Swiftovej a... myslia si, že spolu spíme, hovorí známy moderátor o Johnovi Mayerovi. Teraz prehovoril on

Amerického hudobníka Johna Mayera našinec vníma viac cez optiku bulvárnych káuz a mediálneho sledovania. V minulosti totiž randil s mimoriadne slávnymi ženami.

12.05.2024 00:00
Moderátor Andy Cohen na zábere z júla 2023. Foto: ,
Moderátor Andy Cohen na zábere z júla 2023.
debata

Držiteľ Grammy bol nejaký čas partnerom herečky Jennifer Anistonovej, pár tvoril aj s hudobnou kolegyňou Taylor Swiftovou. Ich rozchod bol, samozrejme, zhudobnený v jej produkcii. O Mayerovi sa však v poslednom čase špekulovalo aj v súvislosti s ďalším vzťahom. A ten by vraj mal viesť s moderátorom Andym Cohenom.

Známa tvár z televízie, ktorá sa otvorene priznáva k homosexuálnej orientácii, sa s Mayerom objavila opakovane v spoločnosti. Ľudia vraj okamžite začali špekulovať, že celebritná dvojica má pomer. Cohen všetko ešte podporil výrokom, že „s Johnom sa milujeme“.

NY Premiere of "Boy Kills World" Čítajte viac 30 rokov manželstva, 5 detí a teraz... končí sa ďalšie hollywoodske manželstvo. A nech zaplatí za môjho právnika, žiada manželka

„Úprimne zbožňujem Johna Mayera a on miluje mňa. Ale keďže sme k sebe takí láskaví, ľudia nevedia, do akej škatuľky to zaradiť. Predpokladajú, že spolu spíme, ale to sa rozhodne nedeje,“ vyhlásil pre The Hollywood Reporter Andy Cohen. Magazín sa ho totiž opýtal priamo, ako vníma, že ľudia pochybujú o možnosti priateľstva medzi rockovou hviezdou a gay televíznou osobnosťou.

zväčšiť Spevák a hudobník John Mayer. Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
63rd Annual Grammy Awards - Show Spevák a hudobník John Mayer.

Tento rozhovor však nenechal chladným ani samotného Mayera a dokonca sa otvoreným listom kriticky vyjadril k autorom článku a zástupcom magazínu The Hollywood Reporter. „Po prvé, existuje dlhá a preslávená história „rockových hviezd“, keď sa spriatelili s gay ikonami a umelcami. Po druhé, myslím si, že naznačovať, že ľudia pochybujú o priateľstve, ako je moje a Andyho, podkopáva schopnosť verejnosti akceptovať a chápať rozmanitosť vo všetkých aspektoch kultúry, či už v umení alebo v skutočnom živote.“

Nelly Korda Čítajte viac Jej otec vyhral Australian Open a z dcéry vychoval superšampiónku. Dcéra Petra Kordu nežiari len na greene, takto vyrazila dych na MET Gala

Mayer dodal, že by si rád by myslel, že ľudia „sú dostatočne sofistikovaní na to, aby videli vzťah, ako je ten náš, bez toho, aby predpokladali, že musí obsahovať sexuálnu zložku“. Podľa hudobníka totož takéto videnie splošťuje rozmer ľudí z komunity LGBTI+.

Spevák John Mayer a herečka Jennifer Aniston v... Foto: Profimedia
John Mayer a herečka Jennifer Aniston Spevák John Mayer a herečka Jennifer Aniston v roku 2009 spolu randili.

"Ak má niekto pochybnosti o platonických vzťahoch medzi heterosexuálnym mužom a homosexuálom, nemyslím si, že by si mal plytký pohľad na vec nechať objasňovať od kohokoľvek so sebaúctou, či už je to Andy alebo vaše periodikum. Posilňovať myšlienku, že každý homosexuálny/priamy vzťah potrebuje kvalifikáciu, že nie je sexuálny, zbavuje všetkých zúčastnených ich dôstojnosti,“ vyhlásil na záver John Mayer.

Herečka Nicole Kidman v pompéznej kreácii...
Supermodelka Linda Evangelista.
+15Pamela Anderson vyzerala úchvatne v kreácii...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah #kritika #John Mayer #vysvetlenie #Andy Cohen

+ Chystáte sa na turistiku do hôr, veľkú pomoc vám poskytnú paličky.
Dovolenka nedopadne podľa vašich predstáv ani...

+ Nezabúdajte na otužovanie, môžete striedať saunovanie s plávaním.
Udržiavajte si pracovný poriadok, aby ste boli...