Toto robí skutočne zriedkavo: Naomi Campbell prekvapila, na Instagrame ukázala...

Svet ju pozná ako dokonalú krásku a supermodelku. Predvádza sa na mólach, v časopisoch aj na spoločenských podujatiach. Teraz Naomi Campbell odhalila inú stránku.

13.05.2024 00:00
2024 MET Museum Costume Institute Benefit Gala Foto: ,
Supermodelka Naomi Campbell v šatách z dielne značky Burberry na akcii MET Gala.
debata

Londýnska rodáčka, ktorá sa len nedávno zúčastnila na veľkolepom otvorení výstavy v Metropolitnom múzeu známom ako Met Gala, sa podelila o pár momentiek zo súkromia. Ide o veľmi zriedkavé zdieľanie fotiek Campbellovej s jej dvoma deťmi.

675127881 Čítajte viac Keď sa pre nich prvýkrát vyzliekla, písal sa rok 2002! Dnes má 53 rokov a právom ovládla mólo Dolce & Gabbana, môže byť ešte viac sexy?

Na sociálnej sieti Instagram sa objavili zábery, na ktorých Naomi drží v náručí synčeka a za ruku zase dcérku, ktorá stojí po jej boku. Trojica sa pozerá na západ slnka nad nekonečným morom. „Požehnaná,“ napísala k fotkám topmodelka bez ďalších slov či komentárov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dr .Naomi Campbell (@naomi)

Päťdesiattriročnej supermodelke obe deti vynosila náhradná matka. Dievčatko prišlo na svet v roku 2021 a syn potom o dva roky neskôr. Naomi o súkromí hovorí veľmi sporadicky a zábery svojich detí ešte zatiaľ nezdieľala tak, aby im bolo vidieť do tváre. „Chce ich chrániť. Ona je od tínedžerského veku zvyknutá na objektívy a kamery a preto si veľmi dobre uvedomuje dôležitosť súkromia. Chce dať obom deťom možnosť rozhodnúť sa, či chcú byť fotené, keď budú väčšie,“ tvrdí zdroj z okolia slávnej modelingovej divy.

Umar Kamani Čítajte viac Keď sa žení milionár... Nevesta v luxuse od Diora, ale v dychberúcich róbach za ňou nezaostala ani Naomi Campbell

Naomi Campbell o svojom materstve pár slov povedala pred časom pre magazín Vogue minulý rok. Vtedy priznala, že dcérka ju sprevádzala takmer na všetkých jej cestách, takže je už „absolútna profíčka v lietaní z kontinentu na kontinent“. Navštívila už s mamou Blízky východ aj Afriku.

S príchodom syna vraj Campbell cestovanie s deťmi trochu zredukovala, no niekedy jej to neumožňuje stále nabitý pracovný kalendár.

Herečka Zendaya v prvom z jej večerných lookov...
Herečka Demi Moore bola opäť neprehliadnuteľná.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #deti #rodina #Instagram #Naomi Campbell

+ Domáce koláče sú chutné, zdravšie a výborné na celodenné maškrtenie.
Pravidelné sledovanie kreditnej správy vás...

+ Posilňovanie imunitného systému vitamínmi a minerálmi zvyšuje odolnosť tela.
Mali by ste začať myslieť na...