Svadba Katie Holmesovej a Toma Cruisa bola síce dávno, ale Brooke Shields vytiahla po rokoch pikošku. Pozvaná bola aj ona

Brooke Shields (58) sa v roku 2006 zúčastnila svadby Toma Cruisa (61) a herečky Katie Holmes (45).

13.05.2024 10:00
Tom Cruise a  Katie Holmes na archívnej snímke. Foto:
Tom Cruise a Katie Holmes.
debata

Cruise však predtým v televíznom rozhovore kritizoval Shieldsovú , že užíva lieky na popôrodnú depresiu, ich vzťahy boli preto istým spôsobom napäté. O rok neskôr sa herečke osobne ospravedlnil. Scientologický obrad sa konal 18. novembra 2006 v Bracciano v Taliansku v Castello Orsini-Odescalchi. Manželstvo Cruisea a Holmesovej je síce od roku 2012 minulosťou, no Brooke Shields si na jeden okamih spomína aj s odstupom času.

Herec Tom Cruise a jeho prvá manželka Mimi...
Herec Tom Cruise a jeho druhá manželka Nicole...
+11Herec Tom Cruise a jeho druhá manželka Nicole...

V rozhovore pre Entertainment Weekly Shields hovorí o momente, keď prijala pozvanie na svadbu. „Samozrejme, že som chcela povedať ‚áno‘,“ hovorí hviezda Modrej lagúny a pokračuje: "Povedala som: ‚Áno, prídem, pokiaľ nie som pozvaná ako niečo staré,“ opísala s úsmevom. Katie Holmes sa potešila. „Povedala: 'Och, naozaj chceš?‘“ A ja som povedal: ‚Čo? Fakt mám prísť ako niečo staré‘," povedala Shield žartom.

tom cruise Čítajte viac Niečo také tu nebolo roky! Tom Cruise na spoločnom zábere s jeho deťmi

Napokon zašla hľadať do starožitníctva naozaj niečo staré, aby našla dokonalý darček pre zaľúbený pár a objavila viktoriánsku zaujímavosť. „Bola to malá pudrenka, do ktorej sa vkladal prsteň,“ povedala Brooke. Takže ona sama neprišla na svadbu ako „niečo staré“, ale niečo staré priniesla do daru, ako dodala v rozhovore.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Tom Cruise

+ V blízkej dobe môžu nastať komplikácie s vaším zdravím, dávajte si pozor.
Prvé problémy s peniazmi neriešte hneď...

+ Posilňovanie imunitného systému vitamínmi a minerálmi zvyšuje odolnosť tela.
Mali by ste začať myslieť na...