Exmanžel Gwen Stefaniovej na pláži v objatí zvodnej blondínky, pri tomto zábere mnohí neverili vlastným očiam: Našiel vari klon svojej bývalky?

Bola to veľká láska a dlhoročné manželstvo, z ktorého vzišli traja synovia. Ale ani tí napokon neudržali vzťah speváčky Gwen Stefaniovej a speváka Gavina Rossdalea.

14.05.2024 00:00
debata (1)
Hudobník a spevák Gavin Rossdale a jeho... Foto: Profimedia
Gavin Rossdale a jeho partnerka Xhoana X Hudobník a spevák Gavin Rossdale a jeho partnerka Xhoana X na dovolenke v Mexiku. Mnohí neveriacky pozerali na obrázky blondínky, vyzerá totiž ako klon Rossdaleovej exmanželky - speváčky Gwen Stefaniovej.

Slávna dvojica z hudobnej brandže ohlásila pred pár rokmi rozvod a ich cesty sa rozišli. Zatiaľ čo líderka formácie No Doubt sa už stihla znovu vydať a vziať si country hudobníka Blakea Sheltona, jej bývalý sa za pár rokov od rozvodu objavil po boku niekoľkých príťažlivých partneriek. Tá posledná však púta ešte viac pozornosti než všetky ostatné.

Adéla Štroffeková Čítajte viac Toto je nová kráľovná krásy Česka! Zdá sa vám, že vidíte trojmo? Áno, blondínky držia žezlo pevne...

Frontmana skupiny Bush zachytili paparazzovia v Mexiku, kde sa vo vychýrenom letovisku Cabo venoval chvíľkam oddychu a nežností so svojou novou láskou. Reč je o modelke a speváčka Xhoana Xheneti, ktorá je pôvodom z Albánska a používa umelecké meno Xhoana X.

Hudobník a spevák Gavin Rossdale a jeho...
Modelka Xhoana X na dovolenke v Mexiku, kde...
+5Xhoana X, nová partnerka speváka Gavina...

Medzi partnermi panuje pomerne vysoký vekový rozdiel, keďže Xhoana má 35 rokov a Rossdaleovi ťahá na šesťdesiatku – tento rok v októbri oslávi 59. narodeniny a tak vekový rozdiel medzi partnermi činí aktuálne 23 rokov. Pri pohľade na zaľúbený párik v objatí, ktorý sa od seba doslova nevedel odtrhnúť, však vek nie je dôvodom na údiv a pozastavenie sa. Podoba albánskej krásky však nepochybne áno.

zväčšiť Speváčka Gwen Stefani a jej exmanžel Gavin... Foto: Profimedia
Gwen Stefani a jej exmanžel Gavin Rossdale Speváčka Gwen Stefani a jej exmanžel Gavin Rossdale na zábere z roku 2014.

Na niektorých fotografiách, ktoré zhotovili paparazzovia, sa totiž Xhoana nápadne podobá na Rossdaleovu bývalú manželku – americkú speváčku Gwen Stefaniovú. Niektorí komentujúci dokonca tvrdili, že keď prvýkrát videli ich fotografie, mali dojem, že sa exmanželia k sebe vrátili.

NY Premiere of "Boy Kills World" Čítajte viac 30 rokov manželstva, 5 detí a teraz... končí sa ďalšie hollywoodske manželstvo. A nech zaplatí za môjho právnika, žiada manželka

Istý rozdiel by ste však predsa len našli, keď sa pozriete na ďalšie zábery – momentky z pláže a Xhoanu v bikinách. Nájdete ich v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Gwen Stefani #partnerka #Gavin Rossdale #dvojníčka

+ Množstvo rastlín vo vašich izbách taktiež vplýva na vaše zdravie.
Investujte nejaké peniaze aj do vášho domova,...

+ Pri chudnutí pomáha veľmi behanie, stačí ak sa tri krát do týždňa premôžete.
Rozlišujte potreby a túžby, aby ste...