Princ William vo vrtuľníku Apache, medzi vojakmi sa dočkal veľkej pocty! Postaral sa o to jeho otec

Britský kráľ Karol III. odovzdal svojmu synovi, princovi Williamovi, vojenský titul plukovník armádneho vzdušného zboru, ktorý mu patril 32 rokov.

15.05.2024 00:00
APTOPIX Britain Royals Foto: ,
Karol III. odovzdal svojmu synovi, princovi Williamovi, vojenský titul plukovník armádneho vzdušného zboru.
debata

Ceremónia v armádnom leteckom múzeu na juhu Anglicka bola vzácnym vystúpením panovníka a následníka trónu na verejnosti po tom, ako sa 75-ročný Karol III. a 41-ročný William vrátili k plneniu svojich povinností.

Karol III. odovzdal svojmu synovi, princovi...
Karol III. odovzdal svojmu synovi, princovi...
+6Karol III. odovzdal svojmu synovi, princovi...

Kráľ Karol sa vrátil k verejným povinnostiam na konci apríla, takmer tri mesiace po tom, ako Buckinghamský palác oznámil, že sa lieči s nešpecifikovaným druhom rakoviny a preruší plnenie svojich verejných povinností. Pauzu od práce si dal na niekoľko týždňov v marci a apríli tiež princ William, keď sa rozhodol, že bude radšej tráviť čas so svojou manželkou Kate, ktorá koncom marca rovnako oznámila, že má rakovinu.

Princ William Čítajte viac Prvé slová od princa Williama na adresu manželky Kate, ktorá bojuje s rakovinou: Na toto všetci čakali...

Karol III. titul synovi odovzdal pred vrtuľníkom Apache za prítomnosti niekoľkých vojakov. „Je to naozaj veľmi dobrý pilot,“ povedal podľa agentúry Reuters Karol o svojom synovi, ktorý v minulosti v kráľovskom letectve slúžil ako pilot vrtuľníka leteckej záchrannej služby.

Zatiaľ, čo vzťahy medzi kráľom a jeho starším synom prekvitajú, čoho dôkazom je aj kráľovo posledné gesto, vzťahy s Harrym sú stále na bode mrazu. Počas nedávnej krátkej pracovnej návštevy rodnej Británie sa Harry s Karolom III. nestretol, následne sa z Londýna poponáhľal na súkromnú návštevu Nigérie. Počas nej mal už po boku aj svoju manželku Meghan.

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle na...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan zavítali na...
+4Princ Harry a vojvodkyňa Meghan zavítali na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princ William

+ Denné pitie dostatočného množstva vody zlepší vaše zdravie a vitalitu.
Naučte sa rozpoznávať rozdiel medzi...

+ Skontrolujte svoju hmotnosť a ak budete spokojná odmeňte sa.
Netrápte sa ohľadom peňazí, dovolenku si treba...