Porotkyňa zo Superstar žije už týždne bez manžela. Rozchod utajili, dnes hovoria... nevyšlo to

Jej tvár dobre poznajú aj slovenskí diváci, keďže herečka Patricie Pagáčová sa objavila v projekte Superstar, ale tiež napríklad seriáli Iveta z produkcie VOYO.

17.05.2024 00:00
Patricie Na premiéru Ivety sa prišla pozrieť aj... Foto:
Na premiéru Ivety sa prišla pozrieť aj herečka Patricie Pagáčová.
debata (14)

Populárna česká herečka však pred pár dňami prekvapila inak ako svojou prácou či novým projektom. Priznala, že s manželom Tiborom Pagáčom sa rozišli. Zdá sa, že rozchod dvojice sa darilo tajiť niekoľko týždňov.

Adéla Štroffeková Čítajte viac Bol to rozhodujúci krok? Nová česká Miss bola najprv (poriadne sexi) tmavovláska, tejto hrivy sa vzdala pre súťaž a... korunku

Podľa portálu iDnes.cz, sa k ukončeniu manželstva vyjadril Tibor Pagáč, 32-ročný dramaturg, ktorý má s Pagáčovou aj dcéru Bibianu. „Máme za sebou krásnych šesť rokov vzťahu, z ktorého vzišla aj naša dcérka Bibi. Bohužiaľ, nám to nevyšlo. Odchádzame od seba bez nenávisti, ale v priateľskom duchu a spoločnej láske k našej dcére,“ vysvetlil webovému portálu.

Herečka Patricie Pagáčová a jej manžel -... Foto: ČTK / Zezulka Tomáš
853502822 Herečka Patricie Pagáčová a jej manžel - dramaturg Tibor Pagáč na zábere z februára 2024.

Pagáčová, kedysi Solaříková, bola hviezdou seriálu Ulice a s manželom sa zoznámila v roku 2018, o rok neskôr sa vzali. Ako píše český server, v médiách u našich západných susedov, ale aj v šoubiznisových kuloároch sa o rozchode páru šuškalo už niekoľko mesiacov. Nahrávali tomu aj niektoré zábery či odkazy, ktoré blondínka tlmočila prostredníctvom sociálnych sietí. V tom čase však Pagáčová podobné dohady popierala.

801556428 Čítajte viac Obrovská tragédia v rodine českej moderátorky: Petra Svoboda prišla o manžela, na bicykli ho zrazilo auto

Nedávno sa herečka objavila na slávnostnej premiére tretej série spomenutého projektu Iveta, kde pôsobila spokojne a bola v dobrej nálade. Nie je jasné, či sa po rozvode (o ktorý vraj ešte manželia nepožiadali) vzdá priezviska a vráti k svojmu rodnému.

Na tretiu sériu Ivety sa prišla pozrieť aj...
Herec Richard Krajčo (na snímke s manželkou...
+22Na snímke Ema Businská.

© Autorské práva vyhradené

14 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rozchod #manžel #Iveta #Patricie Pagáčová

+ Dostatok spánku a odpočinku je nevyhnutný pre mentálnu pohodu a šťastie.
Veľké zmeny nie sú vždy dobré riešenie,...

+ V tomto mesiaci môžete zabudnúť na chrípku či iné choroby.
Budovanie pozitívnych vzťahov s kolegami podporuje...