Zhodil ju na zem a kopal do nej... CNN má šokujúce video rapera Diddyho, ako útočil na expriateľku. Zviera sa z neho žalúdok

Americká televízia CNN exkluzívne získala video, ktoré zachytáva hrozivé a násilné správanie rapera Diddyho, inak Seana Combsa voči jeho niekdajšej partnerke - speváčke Cassie Ventura.

18.05.2024 08:24
2022 BET Awards - Arrivals Foto: ,
Raper Sean "Diddy" Combs na archívnom zábere.
debata (2)

Video podľa televízie a jej portálu potvrdzuje obvinenia, ktoré ešte minulý rok v novembri uviedla na adresu slávneho rapera jeho ex-partnerka v spore, ktorý bol medzitým urovnaný. Zábery pochádzajú z marca 2016 z dnes už neexistujúceho hotela InterContinental v Los Angeles. Televízia overila polohu na základe verejne dostupných fotografií interiéru bývalého hotela.

Anne Parillaud a herec Alain Delon Čítajte viac Kráska z kultovej Brutálnej Nikity prehovorila o inceste: Otca všetci odsudzovali, ja som ho milovala... Slovo monštrum vysloviť na jeho adresu nedokáže

Nahrávka zachytáva, ako Cassie Ventura vychádza z hotelovej izby a kráča k výťahu. Sean Combs s uterákom okolo pása beží chodbou za ňou. Chytí ju zozadu za krk a hodí na zem. Jednou rukou stále drží svoj uterák, potom sa otočí, aby ju kopol ešte raz. Kým speváčka leží na zemí, zodvihne jej kabelku a tašku a berie ich so sebou, otočí sa a znovu kopne do nej, zatiaľ čo ona leží nehybne na podlahe. Následne zmizne Combs za rohom, mimo záberu kamery.

zväčšiť Záber z nahrávky, ktorú získala televízia CNN,... Foto: SITA/AP
Sean “Diddy” Combs napadol svoju niekdajšiu partnerku Cassie Záber z nahrávky, ktorú získala televízia CNN, a na ktorej je vidieť ako raper Sean “Diddy” Combs napadol svoju niekdajšiu partnerku Cassie v priestoroch hotela v Los Angeles.

Video sa však nekončí, zo záznamu vidieť, že speváčka a expartnerka rapera vstáva, snaží sa zdvihnúť telefón. Combs sa vracia a podľa odrazu v zrkadle sa zdá, že do svojej partnerky strká. Následne po nej hodí neznámy predmet.

France Cannes 2021 Everything Went Fine Red Carpet Čítajte viac Vtrhla do filmu ako tínedžerka, zamilovalo si ju celé Francúzsko. Zneužitie moci od mužov? Zažila som ho, priznáva Sophie Marceau. Toto ju ochránilo...

„Toto video, z ktorého sa vám zviera žalúdok, len opäť potvrdilo znepokojujúce a predátorské správanie pána Combsa. Slová nedokážu vyjadriť odvahu a statočnosť, ktorú pani Ventura preukázala, keď prišla, aby to odhalila,“ citoval CNN.com právnika speváčky Douglasa H. Wigdora. CNN oslovila zástupcov Seana Combsa, aby sa k nahrávke vyjadrili. Raper a podnikateľ tak zatiaľ neurobil, v minulosti obvinenia Cassie Ventury popieral.

zväčšiť Záber z nahrávky, ktorú získala televízia CNN,... Foto: SITA/AP
Sexual Misconduct Diddy Záber z nahrávky, ktorú získala televízia CNN, a na ktorej je vidieť ako raper Sean “Diddy” Combs napadol svoju niekdajšiu partnerku Cassie v priestoroch hotela v Los Angeles.

Objavilo sa aj tvrdenie, že raper zaplatil 50-tisíc dolárov, aby záznam videa bol odstránený. Vedenie spoločnosti, do ktorej patril aj dnes už zatvorený hotel, sa k tomu vyjadrilo s tým, že už nemá prístup k nahrávkam zo zatvoreného zariadenia.

zväčšiť Raper a podnikateľ Sean... Foto: Profimedia
332515598 Raper a podnikateľ Sean "Diddy" Combs a jeho expartnerka Cassie Ventura na zábere z roku 2017.

Tento incident je jedným z mnohých obvinení vznesených v novembrovom súdnom spore, v ktorom Cassie Ventura tvrdila, že bola v rokoch 2007–2018 vystavená roky opakovanému fyzickému násiliu zo strany Combsa v ich vzťahu. Bývalého priateľa obvinila aj zo znásilnenia či nútenia k sexuálnemu styku s inými mužmi. Spor bol však ukončený dohodou. Novembrový súdny proces však odštartoval sériu prihlásení a podaní žalôb od iných osôb, ktoré obvinili Diddyho zo zneužívania, obchodovania so sexom a skupinového znásilnenia.

V marci tohto roka vykonali federálni agenti raziu na Diddyho nehnuteľnosti, čo bolo médiám osvetlené ako "súčasť prebiehajúceho vyšetrovania“. Aký bude ďalší vývoj situácie a či sa objavia ďalšie nahrávky, ktoré by potvrdzovali hrozivé obvinenia na adresu jedného z najbohatších hip-hopových umelcov, sa ukáže už v najbližších týždňoch a mesiacoch.

Simona First ako dieťa zažila domáce násilie a útoky otca na mamu. Dnes všetkým odkazuje
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #útok #súd #bitka #domáce násilie #Diddy #sexuálny útok #Cassie #nahrávka

+ Tráviť čas pred technikou celé dni vám škodí viac ako si myslíte.
Zaslúžite si v živote veľkú zmenu, urobte to...

+ Pravidelné cvičenie uvoľňuje endorfíny, ktoré vám dodajú optimizmus.
Po finančnej stánke sa vám vždy darilo, ale...