Ona by za Costnerom išla až na kraj sveta... A čo on? Takto básni o svojej očarujúcej kolegyni

Uvedenie westernu "Horizon: An American Saga" sa stalo ostro sledovanou udalosťou 77. ročníka festivalu v Cannes.

21.05.2024 00:00
Kevin Costner a Sienna Miller Foto:
Kevin Costner a Sienna Miller predstavujú film 'Horizon: An American Saga' v Cannes.
debata

Filmovému projektu, pod ktorý je podpísaný Kevin Costner (69), dáva osobitný nádych aj skutočnosť, že si v ňom zahral jeho 15-ročný syn Hayes, dokonca išlo o jeho debut na filmovom plátne – viac o premiére tu.

Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...

V ságe si zahrala aj britská herečka Sienna Miller (42), ktorá vyjadrila svoj veľký obdiv práve ku Costnerovi: „Išla by som kvôli nemu až na kraj sveta,“ povedala sa na jeho adresu. Ako píše Daily Mail, ani Costner nešetril chválou na svoju kolegyňu: „Myslím si, že je jednou z našich skvelých herečiek. Jej krása je nepopierateľná, ale ako herečka je taká výborná.“ Dvojica Kevin Costner a Sienna Miller si spoločne zapózovali aj pred objektívmi fotografov, nielen na červenom koberci, ale počas stretnutí s novinármi. Okrem spomínanej dvojice si v snímke zahrali aj Sam Worthington (47) a Luke Wilson (52).

zväčšiť Režisér Kevin Costner a herečka Sienna Miller... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Kevin Costner a herečka Sienna Miller u Režisér Kevin Costner a herečka Sienna Miller uviedli snímku Horizon: An American Saga.

Ambiciózna westernová sága vznikala dlhých 35 rokov, no jednotlivé diely sa na plátna kín dostanú v pomerne rýchlom slede. Prvý zo štyroch filmov bude uvedený do kín päť týždňov po premiére v Cannes, druhý diel je ohlásený ešte v tomto roku na 16. augusta "Horizon: An American Saga je príbeh, ktorý sa začal pred 35 rokmi a neviem si predstaviť lepšie miesto, kde ho ukázať svetu, ako je Cannes. Francúzi vždy podporovali filmy a verili im. Rovnako ako pevne verím ja svojmu filmu,“ uviedol oscarový herec a režisér Kevin Costner na stránke festivalu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sienna Miller #Kevin Costner #Cannes 2024

+ Nezlaknite sa pri bolestiach končatín, môžete ich mať presilené.
Pri práci sa nasedíte celé dni, škodí to hlavne...

+ Mať domácu záhradku nie je dobré len po finančnej stránke, ale aj zdravotnej.
Skúste ušetriť hlavne sa...