Znásilnená Ivana Trump, amfetamíny aj nastrelené vlasy, ex-prezident USA zúri pre nový film. Pozrite sa, kto si zahral slávnu Češku a jeho bývalú...

Ešte v pondelok večer predstavili na filmovom festivale v Cannes očakávaný film The Apprentice. Očakávaný preto, lebo prináša príbeh skutočného muža. A nie hocijakého. Ale tiež, preto, lebo je plný šokujúcich momentov.

22.05.2024 00:00
France Cannes 2024 The Apprentice Photo Call Foto: ,
Režisér Ali Abbasi (v strede) s hercami Sebastianom Stanom a Mariou Bakalovou, ktorí si zahrali vo filme The Apprentice Donalda Trumpa a Ivanu Trumpovú.
debata (7)

Snímka od režiséra Aliho Abbasiho The Apprentice sa zaoberá životným osudom a začiatkami kariéry slávneho miliardára a neskoršieho prezidenta USA Donalda Trumpa. Vznikla bez povolenia bývalej americkej hlavy štátu a niet ani divu – obsahuje totiž scény, ktoré sa Donaldovi Trumpovi určite páčiť nebudú.

Bella Hadid Čítajte viac Iné by tak možno ani nevpustili na červený koberec, ale Bella Hadid? V priehľadných šatách ukázala všetko a zatienila aj slávnu Sklenaříkovú

Vo filme je zachytené napríklad užívanie amfetamínu, operácia nastreľovania vlasov, ale aj scéna znásilnenia prvej manželky – známej českej rodáčky Ivany Trumpovej.

Slovenská rodáčka a modelka Adriana...
Supermodelka Bella Hadid prišla na premiéru...
+21Bulharsko-americká herečka Maria Bakalova...

Ako upozorňuje AP, keď sa v roku 1990 manželský pár rozvádzal, Ivana Trumpová uviedla v súdnych dokumentoch, že ju Donald Trump znásilnil. Neskôr však toto tvrdenie odvolala a uviedla, že ho nemyslela doslovne. Vraj mala na mysli, že sa cítila byť zranená a nerešpektovaná. Hoci na úvod filmu je zobrazené upozornenie, že udalosti na plátne sú dielom fikcie, právnický tím Donalda Trumpa už ohlásil príslušné kroky.

zväčšiť Herec Sebastian Stan ako Donald Trump a Maria... Foto: Profimedia
834518166 Herec Sebastian Stan ako Donald Trump a Maria Bakalova ako Ivana Trumpová pri nakrúcaní filmu The Apprentice v januári 2024 v Toronte.

Steven Cheung, hovorca Trumpovej kampane, vo vyhlásení pre AP uviedol, že Trumpov tím podá žalobu „na riešenie očividne nepravdivých tvrdení týchto predstieraných filmárov“. „Tento odpad je čistá fikcia, ktorá sa len priživuje na senzácii klamstiev, ktoré boli dávno vyvrátené,“ povedal Cheung.

Dennis Quaid a jeho štvrtá manželka Laura Savoie Čítajte viac Nádherní ľudia, nazvala Slovákov hollywoodska hviezda. Kedysi milovala Meg Ryanovú, dnes o 39 rokov mladšiu krásku a (vraj) Donalda Trumpa

Film na festivale uviedli jeho hlavní predstavitelia, ktorými je herec Sebastian Stan a herečka Maria Bakalova. Stan, známy najmä z marveloviek sa pred kamerami vďaka maskám zmenil na nepoznanie.

zväčšiť Bulharsko-americká herečka Maria Bakalova... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
France Cannes 2024 The Apprentice Red Carpet Bulharsko-americká herečka Maria Bakalova prišla uviesť svoj nový film The Apprentice v kreácii od Dolce & Gabbana Alta Moda. Vo filme hrá Ivanu Trumpovú.

Bulharská rodáčka Bakalova, ktorá už bola nominovaná na Oscara za výkon vo filme Borat 2, si zahrala rodáčku zo Zlína a niekdajšiu šampiónku v lyžovaní. Podoby oboch protagonistov vo filme odhaľuje trailer. Obaja herci vraj projekt zobrali ako veľkú výzvu.

Na premiére však chýbal herec Jeremy Strong, ktorý stvárnil Roya Cohna – obhajcu, ktorý bol hlavným poradcom senátneho vyšetrovania Josepha McCarthyho v 50. rokoch a takzvaných protikomunistických procesov. Cohna zobrazuje snímka ako dlhoročného mentora Trumpa, ktorý ho vedie v bezohľadnosti politiky a podnikania v New Yorku.

Rose Bertram prichádza na premiéru filmu The...
Modelka Tatiana Korsakova.
+44Americká herečka Jane Fonda v kreácii Elie Saab.
Herečka Anya Taylor-Joy na slávnostnej premiére...
Bývalá Miss Francúzska Iris Mittenaere.
+28Herečka a členka poroty Eva Green pózuje v...
Herečka Aubrey Plaza v kreácii Loewe na uvedení...
Luma Grothe pózuje na premiére filmu...
+22Režisérka a prezidentka festivalovej poroty...
Eva Longoria
Herečky a kamarátky Hunter Schafer (vľavo) a...
+40Americká herečka Demi Moore podporila premiéru...
Herečka a členka poroty Eva Green na premiére...
Herečka Salma Hayek v kreácii Balenciaga na...
+22Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Saint...
Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...
Modelka, podnikateľka a herečka Rosie...
Zľava: Herec Dennis Quaid, režisérka Coralie...
+9Herečka Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute...

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #žaloba #Cannes #škandál #znásilnenie #scéna #MFF Cannes #Donald Trump

+ Zeleninové šaláty sú tým správnym jedlom pre zdravé stravovanie.
Stereotyp v zamestnaní budete dobre znášať,...

+ Vnesiete do rodiny čerstvý vietor, tehotenstvo prinesie všetkým radosť.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...