Lukáš Vaculík sa oženil! Najväčší sexsymbol Československa si za manželku zobral očarujúcu tmavovlásku z Primy

Mimoriadne obľúbený herec Lukáš Vaculík pred časom oslávil okrúhlu 60-ku, dnes je z neho čerstvý ženáč.

23.05.2024 11:03
Lukáš Vaculík Foto: ,
Herec Lukáš Vaculík.
debata (5)

Roky nosil titul „najväčší sexsymbol“ Československa, milovali ho milióny žien. Lukáš Vaculík svoje súkromie s médiami nezdieľa, veľký krok v živote však neututlal. Ako informuje stránka extra.cz, 61-ročný herec sa oženil. Jeho manželkou sa stala jeho dlhoročná partnerka Lucia Kršáková.

Lukáš Vaculík v počiatkoch svojej kariéry.
Simona Krainová  a Lukáš Vaculík.
+6Herec Lukáš vo filme  Válka barev (1994).

„Je to tak, Lucka si Lukáša vzala. Úzkostlivo sa to snažili ututlať, ich svadba bola ako akcia tajných služieb,“ cituje extra.cz zdroj z okolia Kršákovej. 46-ročná tmavovláska pôsobí v televízii Prima na pozícii výrobnej riaditeľky a producentky.

Herec a jeho partnerka boli prvý raz spolu odfotografovaní v roku 2022 na pohrebe režiséra Dušana Kleina. Vaculík sa však vtedy odmietal k ich vzťahu vyjadriť. Pre herca ide o druhé manželstvo, v minulosti bol ženatý s Petrou Křížovou.

zväčšiť Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková na pohrebe... Foto: Profimedia
vaculík Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková na pohrebe režiséra Dušana Kleina v roku 2022.

Kariéru Lukáša Vaculíka odštartovala snímka Vítr v kapse, kde vytvoril dvojicu s kolegom Sagvanom Tofim. Oboch film okamžite katapultoval medzi top hviezdy bývalého Československa. Následne sa spoločne postavili pred kamery snímky Kamarád do deště (1988), ktorý sa dočkal v roku 1992 pokračovania.

Ako povedal v minulosti pre Pravdu, ako ľudia sú s Tofim úplne rozdielni, napriek tomu si neskutočne „sadli“. „Rozdielni sme vo všetkom, ale dokážeme spolu fungovať. Tie rozdiely nás neodpudzujú, ale dopĺňajú. Máme medzi sebou taký zvláštny spôsob komunikácie, pri ktorej sa podpichujeme." Viac o jeho kariére tu.

zväčšiť Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi počas konkurzu do... Foto: Profimedia
237596122 Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi počas konkurzu do muzikálu Děti ráje (2015).

Hoci herec je pred kamerami aktívny stále, pre väčšinu fanúšičiek zostane „chlapcom“ z filmov z 80-tych a 90-tych rokov. Po jeho boku sa predviedlo množstvo slávnych žien – Ivana Andrlová, Markéta Hrubešová, Simona Krainová… Aj slovenské herečky si zahrali partnerky, milenky či lásky Vaculíka. Určite jeho najznámejšou filmovou láskou bola Táňa Kulíšková, ktorá si vzťah-nevzťah s ním užila v slávnej snímke Láska z pasáže režiséra Jaroslava Soukupa (1985) – viac o jeho filmových partnerkách tu.

Lukáš Vaculík nezvládol zaspievať ani Skákal pes přes oves. Čo odmietol spievať v muzikále Sagvana Tofiho?
Video

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Lukáš Vaculík

+ Dostatok spánku a odpočinku je nevyhnutný pre mentálnu pohodu a šťastie.
Veľké zmeny nie sú vždy dobré riešenie,...

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...