Lukáš Vaculík už svoju lásku našiel, ale... Jeho srdce pred kamerami pokúšali krásne Češky aj Slovenky, tu sú

Nie nadarmo zbožňovali Lukáša Vaculíka milióny žien - pred kamerami prežíval mnohé filmové lásky po boku slávnych kolegýň. Tu sú!

26.05.2024 00:00
debata (1)

Pred pár dňami sme na stránke Pravda.sk priniesli informáciu, že herec Lukáš Vaculík sa oženil. Do druhého manželstva vstúpil ako 61-ročný, jeho manželkou sa stala Lucia Kršáková. Jej meno je niekoľko rokov spojené s televíziami NOVA a Prima, jej profesionálne začiatky patria Českej televízii. Neobjavuje sa však pred kamerou, ale pôsobí na manažérskych pozíciách. Sympatická, 46-ročná tmavovláska pracuje v televízii Prima osem rokov.

zväčšiť Lucia Kršáková na uvedení seriálu  Na vlnách... Foto: Profimedia, Prima
kršáková lucia koláž Lucia Kršáková na uvedení seriálu Na vlnách Jadranu (2023) a herec Lukáš Vaculík.

Vaculík pre Primu v uplynulých rokoch nakrúcal seriály Temný Kraj či Posledná obeť. Kršáková sa sporadicky objavovala na podujatiach televízie Prima, napríklad v roku 2023 na uvedení seriálovej novinky Na vlnách Jadranu či v roku 2019 na uvedení série Čierne vdovy.

zväčšiť Lucia Kršáková (v červenom, s mikrofónom) na... Foto: Profimedia
Lucia Kršáková Lucia Kršáková (v červenom, s mikrofónom) na uvedení seriálu Černé vdovy (2019).

Vaculíkovi niekoľko desaťročí patril titul „najväčší sexsymbol“ Československa, jeho chlapčenský vzhľad priťahoval divákov aj režisérov, ktorí ho obsadzovali do svojich filmov. Pred kamerami prežil v rôznych úlohách množstvo lások, či už šťastných alebo nie, ktoré sa navždy zapísali do myslí jeho obdivovateliek. Po jeho boku zažiarli české aj slovenské herečky.

zväčšiť Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková na pohrebe... Foto: Profimedia
vaculík Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková na pohrebe režiséra Dušana Kleina v roku 2022.

V roku 1982 si zahral vo filme Vítr v kapse, v ktorom vytvoril pár s českou herečkou Ivanou Andrlovou. Tá v tom čase patrila medzi najžiarivejšie mladé hviezdy Československa, režiséri ju často obsadzovali do úloh princezien.

Aj krásna ryšavka Markéta Hrubešová poplietla pred kamerami hlavu Lukášovi Vaculíkovi. Bolo to v roku 1988 vo filme Karla Kachyň Oznamuje sa láskam vašim.

Len 19-ročná začínajúca modelka Simona Krainová „padla“ do oka režisérovi Jaroslavovi Soukupovi, ktorý z nej urobil partnerku Vaculíka vo filme Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Vaculík mal v tom čase čerstvých 30 a ako Krainová priznala, do svojho o čosi staršieho hereckého partnera sa platonicky zamilovala. S Krainovou sa stretol aj o pár rokov neskôr vo filme Vybíjená (2015).

Aj slovenské herečky si zahrali partnerky, milenky či lásky Vaculíka. Určite jeho najznámejšou filmovou láskou bola Táňa Kulíšková, ktorá si vzťah-nevzťah s ním užila v slávnej snímke Láska z pasáže režiséra Jaroslava Soukupa (1985).

V roku 2015 vo filme Ten, kdo tě miloval, Vaculík zatúžil po Soni Norisovej. Film vznikol podľa námetu rovnomenného detektívneho románu režisérky a scenáristky Marie Poledňákovej – pred kamerami po slávnej Slovenke síce Vaculík túžil a všemožne ju zvádzal, ale z lásky napokon nič nebolo!

Postavy v seriáloch ako Temný Kraj či Posledná obeť, pod ktoré je podpísaná televízia Prima, priniesli Vaculíkovi zaujímavé partnerky či lásky, ktoré si zahrali herečky Tereza Kostková či Adéla Gondíková.

zväčšiť Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík v seriáli... Foto: Prima TV
Adéla Gondíková Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík v seriáli Poslední oběť.
Lukáš Vaculík v počiatkoch svojej kariéry.
Simona Krainová  a Lukáš Vaculík.
+6Herec Lukáš vo filme  Válka barev (1994).

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Lukáš Vaculík

+ Pravidelné cvičenie uvoľňuje endorfíny, ktoré vám dodajú optimizmus.
Po finančnej stánke sa vám vždy darilo, ale...

+ V tomto mesiaci môžete zabudnúť na chrípku či iné choroby.
Budovanie pozitívnych vzťahov s kolegami podporuje...