Na ulici v Los Angeles zastrelili herca zo slávneho 'nekonečného' seriálu, mal 37 rokov

Americký herec Johnny Wactor, známy zo seriálu "General Hospital", z mysteriózneho seriálu "Siberia" či zo série "Westworld", bol zastrelený.

27.05.2024 09:13
876753070 Foto:
Herec Johnny Wactor.
debata (1)

Podľa informácií, ktoré poskytla jeho matka portálu „TMZ“, sa incident odohral v skorých ranných hodinách v sobotu v centre Los Angeles. Wactor bol vonku s kolegom, keď spolu zbadali troch mužov, ktorí sa pokúšali vlámať do Wactorovho auta.

Polícia v Los Angeles uviedla, že na miesto činu v oblasti Pico Boulevard a Hope Street dorazila okolo 3:25 hod. ráno. Na mieste našli Wactora so strelným zranením. Bol prevezený do miestnej nemocnice, kde zomrel na následky strelných zranení. Podľa polície sa traja podozriví pokúsili ukradnúť katalyzátor a hoci Wactor nekládol odpor, aj tak na neho vystrelili. Podozriví z miesta činu utiekli autom a zatiaľ neboli zatknutí. Pátranie stále pokračuje.

zväčšiť Miesto v Los Angeles , kde bol zastrelený... Foto: Profimedia
Johnny Wactor Miesto v Los Angeles , kde bol zastrelený Johnny Wactor.

Hovorkyňa Wactora, Sarabeth Schedeen, v oficiálnom vyhlásení pre „The Hollywood Reporter“ uviedla: „Johnny Wactor bol výnimočný herec a priateľ. Jeho svetlo dnes zhaslo. Medzi jeho mnohé obdivuhodné vlastnosti patrili štedrosť, oddanosť, disciplína, empatia a nezlomná vytrvalosť.“

K úmrtiu herca sa na Instagrame vyjadril aj tím seriálu „General Hospital“. „Celá rodina General Hospital je hlboko zarmútená správou o predčasnom úmrtí Johnnyho Wactora. Bol skutočne jedinečný a bolo nám potešením s ním každý deň pracovať. Naše myšlienky a modlitby sú v tejto ťažkej chvíli s jeho blízkymi.“ Herec zomrel vo veku 37 rokov.

Johnny Wactor bol súčasťou denného seriálu televízie ABC s názvom General Hospital. Soap opera, označovaná aj skratkou GH, patrí k najdlhšie vysielaným denným seriálom vôbec. Jeho prvú časť odvysielala televízia ABC v roku 1963.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #Johnny Wactor

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...

+ Skúsili ste už otužovanie? Vaše telo sa poriadne zregeneruje.
Pravidelné prestávky počas dňa obnovujú energiu...