Smutné správy o princeznej Kate. Na dlhé mesiace nemá naplánované nič, expert na kráľovskú rodinu očakáva, že...

Princezná Kate (42) sa naďalej vyhýba verejným vystúpeniam, sústreďuje sa na liečbu rakoviny, o ktorej verejnosť informovala v marci.

28.05.2024 12:00
kate Foto:
Princezná Kate na aktuálnom zábere, ktorý vznikol vo Windsore.
debata

Budúca kráľovná sa neozýva ani prostredníctvom sociálnej siete, na ktorej zverejnila video o svojej diagnóze. Najnovšie správy naznačujú, že jej neprítomnosť by mohla trvať dlhé mesiace.

Kate - tatler Čítajte viac To musí byť nejaký vtip! S nevydarenými portrétmi členov kráľovskej rodiny sa roztrhlo vrece, po Karolovi je tu Kate

Expert na kráľovskú rodinu, Tom Sykes pre „Daily Beast“ uviedol, že Kate v blízkej dobe neplánuje návrat do verejného života. „Mnoho ľudí, ktorí sú zapojení do plánovania aktivít členov kráľovskej rodiny, potrebuje vedieť vo veľkom predstihu, čomu a kedy sa venujú. Bolo mi povedané, že kalendár princeznej Kate je na tento rok je prázdny,“ uviedol Sykes. „Naplánované nie je nič. Je možné, že do konca roka už na verejnosti nevystúpi.“

Princezná Kate z Walesu na zábere z novembra 2023.
Princezná Kate prichádza na vianočnú bohoslužbu...
+18Princezná Kate z Walesu a princ William kráčajú...

Podľa odborníka sa očakáva, že Kate v blízkej dobe zverejní ďalšiu videonahrávku, aby informovala verejnosť o svojom zdravotnom stave a upokojila konšpiračné teórie. Momentálne je obklopená svojou rodinou, mamou Carole Middletonovou (69), otcom Michaelom Middletonom (74) a súrodencami Pippou (40) a Jamesom (37).

kate Čítajte viac Princezná Kate má rakovinu, podstupuje chemoterapiu

Správy o jej dlhodobej neprítomnosti opäť vyvolávajú otázky medzi fanúšikmi, množia sa konšpirácie. Neprítomnosť princeznej na verejnosti a jej zdravotný stav predstavujú pre mnohých obavy.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princezná Kate

+ Ste krásna/ny a pokiaľ to niekto nedokáže oceniť, tak sa tým netrápte.
V práci sa vám bude len a len dariť, ste...

+ Domáce bylinkové čaje sú výborná náhrada sirupov či sladených nápojov.
Mali by ste začať uvažovať o zmene...